Dalībnieka diskusija:PeterisP

Page contents not supported in other languages.
Vikipēdijas lapa

Ko es daru wikipēdijā ?[labot pirmkodu]

  • Lietoju Random Page un skatos, vai nevar ko fiksi uzlabot;
  • Cenšos visiem rakstiem pielikt atbilstoshus Category linkus
  • Reizēm arī kautko īsu uzrakstu vai pārtulkoju.

Translation of the week[labot pirmkodu]

Currently we have started a project on meta.wikipedia to get an article translated in as many wikipedias as possible every week. The article will be about a subject that usually gets rarely translated and has a lot of links to other subjects. Currently we have no-one to translate in your language. If someone is interested to participate please see: meta:Translation of the week You can also submit articles from your own languages there that you think deserve translation, but have a small chance of it. The articles must not be to short and not to long and have lots of links to possible other articles! en:user:Waerth


Vikipēdija nav vārdnīca;[labot pirmkodu]

Bet tomēr - kāds ir viedoklis par pusautomatizētu skaidrojošās vārdnīcas definīciju ielikšanu vikipēdijā ? Nekas daudz tas nav - terminiem divrindiņu apraksts, bet tomēr tas jau ir sākums kautkam. --Pet 08:56, 4 augustā, 2005 (UTC)

Kā Tu domā to "pusautomatizētu"?
Domāju, ka Vikipēdijā nebūtu vietas vārdnīcai tipiskiem šķirkļiem, bet gandrīz visu vārdnīcas saturu (vismaz lietvārdus) jau var pārrakstīt arī enciklopēdiski, jo īpaši terminus. Domāju, ka arī divrindiņu apraksts iesākumam būtu pietiekami. --Jūzeris | m? 11:42, 4 augustā, 2005 (UTC)
Nu, ar domu, nevis ar roku rakstīt, bet no jau esošas elektroniskas datubāzes ielikt. Manuāli kontrolēt tikai, kurus vārdus likt, kurus nē. --Pet 09:57, 5 augustā, 2005 (UTC)
Ja vien viss kārtībā ar autortiesībām, tad kāpēc ne? --Jūzeris | m? 14:10, 5 augustā, 2005 (UTC)

Par RaHoWa diskusiju lapu[labot pirmkodu]

Novērsu Tevis veiktās izmaiņas šajā lapā, jo dzēst tekstus diskusiju lapās nav īsti korekti. --Dekaels 09:36, 15 septembrī, 2006 (UTC)

Tad uztveram rakstu diskusijas kā arhīvu, kur atstāt visu diskusiju vēsturi mūžīgi ?

--Pet 10:24, 15 septembrī, 2006 (UTC)

Principā - jā. --Dekaels 10:49, 15 septembrī, 2006 (UTC)

Par Vikisaitēm[labot pirmkodu]

Skaidrojošs jautājums - kāpēc links '''[[skaldnība|skaldnības]]''' ir pareizāks nekā '''[[skaldnība]]s''' ? Ievēroju, ka Tu tos šādi pārlabo, un, protams, turpmāk darīšu tā, kā pareizāk. Daarznieks 08:19, 29 septembrī, 2006 (UTC)

Mjā, tas ir interesants jautājums... Iespējams gan, ka es ko esmu palaidis garām, taču, cik zinu, neviens no variantiem nav "pareizāks". --Dekaels 08:38, 29 septembrī, 2006 (UTC)
Doma bija tā, lai vizuāli gatavajā rakstā pasvītrots ir viss vārds, un kā saite ir viss vārds, nevis sakne bez galotnes. Bet nupat paskatījos, un vikipēdija to tagad dara automātiski, tāpēc laikam nav nekāda pamata šādiem labojumiem, vienīgā atšķirība parādītos, ja veiktu kautkādu datizraci no vikipēdijas. --Pet 08:39, 29 septembrī, 2006 (UTC)
Cik saprotu, angliskajā Vikipēdijā šāds piegājiens ir bezmaz jau kopš sākuma - un tur datizrace nav mazāk svarīga, kā šeit. Bet lai vai kā, šis nekādā gadījumā nav uzbrauciens, jo ir patīkami, ka vēl kāds "izbrauc" cauri maniem rakstiem. Joprojām vāji pārzinu Vikipēdijas tehnikas - tāpēc visu laiku mēģinu no citiem ko mācīties.
Daarznieks 08:46, 29 septembrī, 2006 (UTC)
Vismaz man labāk patīk "[[skaldnība]]s", tikai šādi varianti bieži nav pieejami. Šādā veidā labojamais teksts ir ērtāk lasāms. -Yyy 16:16, 29 septembrī, 2006 (UTC)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.56 (EEST)Atbildēt[atbildēt]

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (trešdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 15 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2018. gada 2. jūnijs, plkst. 16.38 (EEST)Atbildēt[atbildēt]