Dalībnieka diskusija:R-347-I

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Information icon4.svg Esi sveicināts Vikipēdijā!


Iesākumā lūdzam iepazīties ar svarīgāko informāciju, kas jāzina, uzsākot darbu!

Pirms pirmā raksta izveides lūdzam izlasīt lapu Raksta izveidošana un apmeklēt rakstu vedni.


Sveiks, R-347-I. Esi sveicināts Vikipēdijā latviešu valodā.

Vikipēdija ir brīva enciklopēdija ar bezmaksas saturu, kuru var lasīt un rediģēt ikviens.


Diskusiju lapās lūgums parakstīties ar 4 tildēm (~~~~) vai rīku joslā nospiest pogu Vector toolbar signature button.png. Paldies.

-- Sveicējs (diskusija) 2016. gada 3. jūlijs, plkst. 16.17 (EEST)

Lūgums[labot pirmkodu]

Lūgums eksperimentēt smilšu kastē un neievietot karogus navigācijas veidnes, kas padara tās nepārskatamākas un raibas --silraks (Mana diskusija) 2016. gada 28. jūlijs, plkst. 08.30 (EEST)

Devums[labot pirmkodu]

Lūgums rūpīgi izskatīt šo labojumu (lielie/mazie burti, atstarpes utt.) un turpmāk censties šīs pašas kļūdas nepieļaut. Ja tiks regulāri pieļautas šīs pašas kļūdas (esmu n-tās reizes labojis A Grupu uz A grupu), sekos bloķēšana. Ja turpināsi pievienot ļooooti zemas kvalitātes saturu, atcelšu. Nu NEVAR tā rakstīt enciklopēdijā. Un šis arī: "Lūdzu atjauniniet to kad būs jaunas spēles(nākošās spēles 8.oktobrī)! Ieteicams atjaunināt 10.oktobrī". Man vienkārši trūkst vārdu, lai to aprakstītu civilizētā valodā... Darbojies smilšu kastē, kur noslīpē savu darbu, lai ir puslīdz ciešami, un tikai tad liec pašos rakstos. Veiksmi vikidarbā! --FRK (diskusija) 2016. gada 1. oktobris, plkst. 11.30 (EEST)

Vikitikšanās 18. aprīlī[labot pirmkodu]

sveiki!

18. aprīlī Rīgā notiks Vikipēdijas tikšanās ar mērķi (citēju "pastrādāt pie vienota projekta, apmācīt jaunus dalībniekus, dalīties pieredzē un praktiskos sīkumos pieredzējušo dalībnieku vidū", protams, arī savstarpēji iepazīties klātienē. uz šo tikšanos īpaši aicinām pagājušā gada aktīvākos un labākos jaunos Vikipēdijas rakstītājus, kuru devums ir augstu vērtēts (šis saraksts). tas tādēļ, ka (citēju) "kad esi pastrādājis jau kādu laiku, izveidojis čupu rakstu - tieši tad sāk rasties ļoti daudz jautājumu".

vairāk informācijas un iespēja pieteikties uz šo pasākumu: šeit. ja rodas jautājumi: droši diskusiju lapā. --Biafra (diskusija) 2017. gada 14. aprīlis, plkst. 22.20 (EEST)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.56 (EEST)