Denijs Vorsnops

From Vikipēdija
Jump to navigation Jump to search
Denijs Vorsnops
Danny Worsnop with Asking Alexandria in 2016.jpg
Denijs koncertā ar Asking Alexandria
Galvenā informācija
Dzimis Danny Robert Worsnop
1990. gada 4. septembrī
Valsts karogs: Apvienotā Karaliste Beverlija, Lielbritānija
Žanri Metālkors, Smagais Metāls, Hārdroks, Kantrī Roks, Elektronikors
Nodarbošanās dziedātājs, komponists, mūziķis
Instrumenti vokāls, ģitāra
Darbības gadi 2008 — pašlaik
Izdevēji Sumerian
Darbība ar Asking Alexandria, We Are Harlot
Mājaslapa http://thesnop.com

Denijs Roberts Vorsnops (angļu: Danny Robert Worsnop; dzimis 1990. gada 4. septembrī, Beverlijā, Lielbritānijā) ir angļu mūziķis, kļuva slavens kā vokālists angļu metālkora grupā Asking Alexandria. 2015. gadā viņš pameta grupu Asking Alexandria, lai varētu koncentrēties uz savu otro grupu We Are Harlot, kura stipri atšķīrās no vecās grupas ar pavisam citu stilu. We Are Harlot ir 80. gadu hārdroka/glem metāla grupa. 2016. gada oktobrī atgriezās atpakaļ Asking Alexandria un uzreiz devās tūrē 10 years in black, lai nosvinētu grupas 10. dzimšanas dienu. 2017. gada 17. februārī Denijs izlaida savu pirmo solo albumu The Long Road Home. Albums atšķiras no citiem darbiem, ko Denijs darījis pirms tam, jo šis albums bija kantrīmūzikas iedvesmots.

Personālā Dzīve[edit | edit source]

Vorsnops sāka spēlēt instrumentus jau no 8 gadiem, pirmais no kuriem bija vijole, apmācoties vienu gadu spēlēt uz vijoles un pēc gada iestājoties lokālajā orķestrī. Pēc vairākiem gadiem viņš to pameta, sākot spēlēt elektroģitāru un basģitāru, kļuvot iespaidots no roka un metāla žanriem, tomēr tajā laikā viņš domāja iestāties armijā, cerējot ka kļūs par snaiperu, taču debijas albuma Stand Up And Scream panākumi pārliecināja viņu turpināt mūzikas karjeru.

Vorsnopam ir vēsture ar alkohola un narkotiku izmantošanu, pat parādoties piedzēries ar Asking Alexandria 2011. gadā, kas galu galā noveda pie palīdzības meklēšanas, izmantojot narkotiku rehabilitāciju.

Denijam bija jābūt meita, bet tā nomira.

Diskogrāfija[edit | edit source]

Asking alexandria[edit | edit source]

We Are Harlot[edit | edit source]

Solo projekts[edit | edit source]