Diskusija:FK Pārdaugava

From Vikipēdija
Jump to navigation Jump to search

Apvienošana[edit source]

vai tad Pārdaugava bija turpinājums tai pašai slavenajai padomju laiku Daugavai? pēc manas atmiņas tas bija kautkas cits. diez vai tie būtu jāapvieno. un cits jautājums vispārīgs, kas droši vien futbola zinātāju aprindās jau ir izdiskutēts - bet tomēr - kapēc mēs rakstam Lionas "Olympique", bet Latvijā rakstam Dinaburg FC nevis Daugavpils "Dinaburg"? --Biafra 15:18, 11 novembrī, 2009 (UTC)

Es neesmu pārliecināts par to. Jaunizveidotajā rakstā (FK Daugava) bija norādīts tā, ka Pārdaugava ir viens no šī kluba vēstures posmiem, tādēļ arī rosināju apvienošanai. Runājot par komandām - savulaik bija diskusija, kura it kā nonāca līdz tam, ka ir jāpārsauc uz Pilsētas "Nosaukums". Tomēr vēlāk daži sāka protestēt un tur tā lieta pusratā apstājās. Latvijas komandas netika pārvietotas vispār (vai arī retos gadījumos). --SpeedKing (runāt  · devums) 15:57, 11 novembrī, 2009 (UTC)
es arī neesu pārliecināts. tomēr noteikti jāpārbauda pirms apvieno. un par klubu nosaukumiem es uzskatu ka virziens Pilsētas "Nosaukums" ir labs un tā būtu jāraksta. visur vienveidīgi. futbols gan nav manu interešu lokā īsti. bet tas attiecas arī uz basketbolu. ir Orlando "Magic", bet BK Barons/LMT (šis klubs gan patiesībā saucas vēl citādi tagad...) --Biafra 16:21, 11 novembrī, 2009 (UTC)

Vispirms rakstu izveidoja Kr94, kuram jau vikipēdijā ir daudz stilistisku kļūdu, neskaitu pārkāpumus... Tāpēc man ir lielas šaubas par to ka tas raksts bija patiess! --Dark Eagle (diskusija · devums) 12:41, 12 novembrī, 2009 (UTC)

Balsošana[edit source]

Izlasot Даугава (футбольный клуб, Рига, 1944), viss kļūst skaidrs.

  • + Atbalstu apvienot šos rakstus! - Neatbalstu -- Dark Eagle (diskusija · devums) 15:28, 14 novembrī, 2009 (UTC) 16:30, 12 novembrī, 2009 (UTC)
  • - Neatbalstu, Pārdaugava bija kas cits, tā vismaz izskatās no šī nule publicētā raksta. --SpeedKing (runāt  · devums) 18:36, 12 novembrī, 2009 (UTC)
  • - Neatbalstu šķiet krievu vikipēdijā ir pavirši pieiets šai tēmai. lai gan protams Latvijas futbola klubu pārtapšana, likvidešanās un atkalatdzimšana ir tik komplicēta padarīšana, ka nebūtu jābrīnās... --Biafra 20:50, 12 novembrī, 2009 (UTC)