Diskusija:Jefreitors
Izskats
Kas tad būs alternatīva oberjefreitoram? :/ --Zemgalietis (diskusija) 17:05, 11 maijā, 2012 (UTC)
- Ar kādu armiju bija domāts salīdzinājums? Ar Bundesvēru? Piemēram Krievijas bruņotajos spēkos tādas pakāpes nav, bet bundesvērā ir arī hauptjefreitors u.c. tāpēc skaidrs, ka visas pakāpes nevar savstarpēji pielīdzināt, jo arī armiju izmēri atšķiras. --Epro (diskusija) 17:42, 11 maijā, 2012 (UTC)
- Atradu papildus avotu, "Reti kāds latvietis izvēlējās ārrindas amatus, un gandrīz katrs no viņiem atgriezās mājās instruktora vai vismaz jefreitora (dižkareivja) dienesta pakāpē." (Latvijas armija 20 gados) avots (47.lpp.)
- Protams, ka domāti bija vācieši, kuriem kareivju sastāvā ir jūtama atšķirība ar to, ka ir vairākas pakāpes. Es tikai nezinu, cik var komandēt katrs no jefreitora paveidiem, jo ar dižkareivi ir viss saprotams — var komandēt posmu. --Zemgalietis (diskusija) 18:05, 11 maijā, 2012 (UTC)
Sāc diskusiju par Jefreitors
Diskusiju lapas ir vieta, kur dalībnieki var apspriest to, kā panākt, lai Vikipēdija ir vieta, kur informācija ir visprecīzākā. Tu vari izmantot šo lapu, lai uzsāktu diskusiju ar citiem, par to, kā uzlabot rakstu "Jefreitors".