Diskusija:Latvijas Romas katoļu baznīcas vēsture

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

1. Šo varbūt labāk vajadzētu saukt par Latvias Romas katoļu baznīcas vēsturi ? 2. Kāds tam sakars ar pirmajām apmetnēm Latvijā ? ~~Xil (saruna) 13:33, 17 jūnijā, 2010 (UTC)

3. Šķiet, ka vikipēdijai vēlamais formāts ir saistīts teksts, nevis hronoloģija. Var jau būt, ka šādā formāta arī der, bet tad jāsauc rakstu par Latvias Romas katoļu baznīcas hronoloģija. --Papuass 14:22, 17 jūnijā, 2010 (UTC)
Ja uzskatiet par pareizu, variet pārsaukt par Latvias Romas katoļu baznīcas vēstures hronoloģiju. Pirmās apmetnes minētas salīdzināšanai laika periodos. Darbu turpināšu svētdien vai pirmdien Ar cieņu, --Lidingo11 19:19, 17 jūnijā, 2010 (UTC)
Man padomā bija LRKB vēsture. Un tomēr es domāju, ka te nav jāmin notikumi, kas neattiecās tieši uz baznīcu, īpaši jau tas kas notika 8000 gadus pirms kristietīas rašanās. Terminoloģija arī ir visai savdabīga, vismaz ar Livonijas krusta kari un saistītajiem rakstiem varētu saskaņot (tie gan nav tie labākajie Vikipēdijā, bet šķiet, ka apzīmējumi tur ir tuvāki tiem ko izmanto vēsturnieki kā šie). Plus nepārraksti grāmatu, tas ir autortiesību pārkāpums (faktus protams var izmantot, bet labāk ar saviem vārdiem pārrakstīt) ~~Xil (saruna) 15:01, 23 jūnijā, 2010 (UTC)
Es atsaucos, ka informācija iegūta no bīskapa Jāņa Cakula grāmatas "Latvijas Romas katoļu baznīcas vēstures materiāli".Arī tiekoties ar viņu pašu-bīskapu Cakulu Kūrijā, minēju, kam nepieciešama literatūra- Vikipēdijai. Pārsauciet tā, kā uzskatiet par pareizu. Ar cieņu, --Lidingo11 15:36, 23 jūnijā, 2010 (UTC)