Diskusija:Rīgas VEF

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Nosaukums[labot pirmkodu]

Tad Rīgas VEF vai VEF Rīga? --ScAvenger 19:39, 27 maijā, 2011 (UTC)

Rīgas VEF.--FRK (runas/darbi) 19:41, 27 maijā, 2011 (UTC)
@Edgars2007: kāpēc? Skatīt kluba mājas lapu. Tur ir “VEF Rīga”, nevis “Rīgas VEF”. --Treisijs (diskusija) 2019. gada 12. aprīlis, plkst. 18.51 (EEST)
@Treisijs: kādēļ uzstājīgi turpini darboties partizāņu stilā, nevis ej ceļu, uz kuru sen jau tevi aicina - kopienas balsojumu? nu ok, ja balsojumam netici, tad šādiem rakstiem, kas ir jau senseni, ar simtiem labojumu, tomēr būtu korekti vispirms uzsākt diskusiju, pēc tam ķerties pie pārvietošanas... --Biafra (diskusija) 2019. gada 12. aprīlis, plkst. 21.47 (EEST)
@Biafra: vai gribi teikt, ka nosaukums Latvijas klubam nebūs tāds, kādu klubs pats sev ir izvēlējies? Nejauc iekšā iepriekšējās peripētijas ar ārzemju klubiem, kurus šoreiz es negribu aiztikt. Šis nu nav tas pats stāsts. Šoreiz ir Latvijas klubs un man nav saprotama vēl tur nez kāda nosaukuma pārveidošana pēc sazin kādiem noteikumiem, principiem. PS: Un par partizāņiem runājot, tieši tāpēc arī nepārsaucu vēl kādu klubu bez TTT Rīga, jo pamanīju šo diskusiju. Ja būtu domājis pa partizānisko pārdēvēt Latvijas klubus, nebūtu sācis šo diskusiju. Lūdzu, izbeidzam šos apvainojumus, un diskutējam konstruktīvi! --Treisijs (diskusija) 2019. gada 13. aprīlis, plkst. 00.15 (EEST)
pēc būtības nav viedokļa. es tikai par formu. domāju par to, ka kāds kādreiz izveidojis rakstu ar šādu nosaukumu un pēc kautkādiem apsvērumiem ir vadījies. diez vai viņš nezināja, kāds ir kluba oficiālais nosaukums. katrā ziņā neiebilstu pret pārvietošanu uz oficiālajiem klubu nosaukumiem, ja tie nav brutāli neatbilstoši valodas normām. --Biafra (diskusija) 2019. gada 13. aprīlis, plkst. 22.53 (EEST)
Te (un daudzos citos gadījumos, piemēram, TTT, Dinamo) ir saglabāts Tev labi zināmais Pilsēta "nosaukuma daļa bez pilsētas" formāts. Atceries arī to, ka mēs bieži(?) ignorējam oficiālos nosaukumus organizācijām, kaut vai tās pašas baznīcas (nu labi, bišk cita tēma, bet...). --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 14. aprīlis, plkst. 19.00 (EEST)
@Edgars2007: Kāpēc mēs (Vikipēdija) ignorējam oficiālos nosaukumus? Šie tak ir Latvijas klubi, man nav saprotams, kāpēc mums (Vikipēdijas kopienai) ir jāmaina Latvijas klubu nosaukumi. Būtu labi, ja varētu atsaukties uz kaut kādiem noteikumiem, ieteikumiem vai ko citu. Pašlaik izskatās, ka pirmais (raksta izveidotājs) izdomā nosaukumu, un tādam tad tam būt. --Treisijs (diskusija) 2019. gada 20. aprīlis, plkst. 16.13 (EEST)
@Edgars2007: Vai ir kaut kādi noteikumi, ieteikumi, ka Latvijas klubiem Vikipēdijā nav tāds pats nosaukums, kā viņi paši sevi ir nosaukuši? --Treisijs (diskusija) 2019. gada 3. maijs, plkst. 17.33 (EEST)
Atkārtoju, ka šis nav pirmais gadījums, kad Latvijas organizācijas netiek sauktās tā, ka ierakstīts Uzņēmumu reģistrā vai citos noteikumos. Un šādi vcismaz ir kaut kāda konsekvence starp Latvijas un ārzemju klubiem :) Nu labi, ārzemju klubu nosaukumos arī nav konsekvences, ko es te cenšos apmānīt :D Ja pārvieto, tad pārvieto visus Latvijas klubus, neaizmirstot par visādiem Dinamo. Pēc tam sāc ķerties baznīcām (kas arī nav nosauktas pēc pašnosaukuma), gan jau atradīsies arī citas organizācijas. Ak jā, Latvijas Badmintona federācija (lursoft), piemēram. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 3. maijs, plkst. 18.52 (EEST)
Kāpēc "Latvijas organizācijas netiek sauktās tā, ka ierakstīts Uzņēmumu reģistrā vai citos noteikumos"? PS: Dinamo Rīga arī ir darba kārtības jautājumā... Es gribu diskutēt, nevis partizāņu stilā visu pārdēvēt. --Treisijs (diskusija) 2019. gada 3. maijs, plkst. 19.11 (EEST)
Jo, piemēram, netiek ievēroti latviešu valodas noteikumi. Tā pati badmintona federācija, piemēram. --Edgars2007 (diskusija) 2019. gada 3. maijs, plkst. 19.28 (EEST)
Man iekrita acīs arī uzņēmuma VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA pārdēvēšana par Valmieras stikla šķiedra (skatīt šo izmaiņu). Personiski šo pārdēvēšanu atbalstu, bet tajā pašā laikā jautājums joprojām aktuāls — kāpēc nevar būt nosaukums ar lielajiem burtiem? Likuma “Par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru” 5. pants “Uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) nosaukums” neaizliedz nosaukumu veidot ar Lielajiem burtiem. Vai latviešu valodas noteikumu ievērošana nosaukumu veidošanā ir obligāta? --Treisijs (diskusija) 2019. gada 3. maijs, plkst. 20.02 (EEST)

Izlasot diskusiju, tā arī nesapratu, kāpēc nav VEF Rīga, bet gan kaut kāds izdomāts nosaukums.

kā jau iepriekš rakstīju - neiebilstu pret pārvietošanu uz oficiālo kluba nosaukumu. ir citi viedokļi? --Biafra (diskusija) 2020. gada 15. jūlijs, plkst. 23.03 (EEST)

Cik to VEFu bija?[labot pirmkodu]

Cik zinu pirmais BK VEF bija izveidots 1929. gadā, tad 1958.-1992. gados un šis jau tapis 2007. gadā --Dark Eagle 14:17, 5 februārī, 2012 (UTC)