Diskusija:Somijas prezidents

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Kāpēc raksts būtu jādzēš?[labot pirmkodu]

Nesaprotu vienu - kāpēc netika pārveidots, pilnveidots šis jau pirms daudziem gadiem radītais raksts, bet tika veidots "identiskais" Somijas prezidentu uzskaitījums? Šis ir jau otrais raksts, ko tiek piedāvāts dzēst - pirmais bija Kanādas premjerministri. Tas tā turpināsies? --Zuiks (diskusija) 2017. gada 4. februāris, plkst. 20.37 (EET)

@Kleivas: šādos gadījumos lapa ir jāpārvieto, nevis jātaisa jauna un vecā jādzēš. Citādi zūd raksta hronoloģija. --ScAvenger (diskusija) 2017. gada 4. februāris, plkst. 20.59 (EET)
@ScAvenger: Bet tādā gadījumā ir neloģiska saite uz angļu vikipēdijas rakstu, jo brīžam pastāv tieši divi raksti, pats raksts par amatu un atsevišķs raksts par uzskaitījumu. Kleivas! (diskusija) 2017. gada 4. februāris, plkst. 21.02 (EET)
Ā, skaidrs, tāda bija doma... Tomēr labāk būtu šo nevis dzēst (kaut vai hronoloģijas dēļ), bet uztaisīt aizmetni par Somijas prezidenta amatu. Kaut gan pie mūsu rakstu apjomiem varētu arī varbūt iztikt ar vienu kopīgu. --ScAvenger (diskusija) 2017. gada 4. februāris, plkst. 21.09 (EET)