Dalībnieka diskusija:Meistars Joda

Vikipēdijas lapa
(Pāradresēts no Dalībnieka diskusija:Zuiks)
Jump to navigation Jump to search
Esi sveicināts manā diskusiju lapā. Ja Tev rodas kādi jautājumi, ierosinājumi vai vienkārši vēlies izteikt savas domas/kritiku par manu darbu vai jebkuru citu tēmu, kas var būt arī nesaistīta ar Vikipēdiju, tad droši raksti.
Jaunus komentārus, lūdzu, pievieno lapas apakšā.
Lūdzu, paraksti savus komentārus ar četrām tildēm (~~~~) vai nospiežot pogu OOUI JS signature icon LTR.svg rīku joslā. Paldies!
Don't speak Latvian? No problems! Feel free and leave Your message below. Thank You.


Arhīvs
Meistars Joda
diskusiju arhīvs
no 19.11.2007 līdz 5.08.2019

Par dzēšanai izvirzītajiem rakstiem[labot pirmkodu]

Pirms kāda laika nolēmu Vikipēdijā ieviest nelielu jaunievedumu. Līdz šim raksti, kas bija izvirzīti dzēšanai, no Vikipēdijas pazuda tikai tad, kad kāds no administratoriem par tiem atcerējās. Kaut kā sagadījās, ka bieži tas biju es. Dzēsu tos rakstus, kas dzēšanai bija izvirzīti pirms dienām trīsdesmit.

Taču ne visi dzēšanai izvirzītie raksti ir pelnījuši rotāt Vikipēdiju veselu mēnesi. Pāris teikumus garam rakstam bez vikisaitēm un atsaucēm no Vikipēdijas vajadzētu pazust uzreiz. Nu labi, pieņemsim, ka autoram bija labi nodomi, viņam vienkārši trūcis pieredzes un ļausim rakstu uzlabot. Taču tas te nestāvēs veselu mēnesi. Pieredze rāda, ka tādus iespļāvienus autors, kas bieži vien ir anonīms, tā arī necenšas uzlabot.

Un man radās ideja par to, ka vajadzētu norādīt dzēšanas termiņu - atkarībā no raksta īsu, vidēju vai garāku.

Manis izdomātie ieteicamie dzēšanas termiņi ir 5, 15 vai 30 dienas, kaut gan principā varētu būt jebkāds dienu skaits. Īsais, vidējais un garais termiņš.

Ja jūs tas pārāk neapgrūtina, lūdzu, rakstus izvirzot dzēšanai, izdariet divas lietas.

Pirmais: dzēšanas veidnē aiz dzēšanas iemesla norādiet izvēlēto termiņu, piemēram, 12.10.2019. Tam pateicoties, šajā lapā redzamajā tabulā parādīsies (vakarā) un būs redzams norādītais dzēšanas termiņš. Tas ļaus vieglāk saprast, kurai lapai pienācis dzēšanas laiks.

Otrs: aiz dzēšanas veidnes ievietojiet šādu veidni

{{termiņš|5|12.10.2019}}. Tad lapā parādīsies veidne:


Iespējams, kādreiz dzēšanas veidne tiks pārstrādāta un termiņu varēs norādīt jau pašā dzēšanas veidnē.

Paldies ScAvenger un Biafra, kuri to jau dara. Lielākoties gan es to veicu pats, taču pieļauju, ka dzēšanai izvirzītājs labāk zinātu, kādu termiņu norādīt.

Visi nekad nedomās vienādi, un tas, kas man šķiet lietderīgs, kādam var šķist veltīga laika tērēšana. Taču mēs laiku Vikipēdijai veltām neviena nepiespiesti un darām to, ko spējam un vēlamies. -- Meistars Joda (diskusija) 2019. gada 7. oktobris, plkst. 22.25 (EEST)

Iekavas (08.10.2019)[labot pirmkodu]

Sveiks, es esmu bots. Es pamanīju, ka šis labojums lapā Ādaži, iespējams, ir sabojājis sintaksi. Ja tā tiešām notika, neuztraucies, to var izmainīt, veicot labojumus lapā. Ja es nesapratu, kas notika, vai arī Tev ir citi jautājumi, droši atstāj ziņu mana operatora diskusiju lapā.

Paldies! EdgarsBot (diskusija) 2019. gada 8. oktobris, plkst. 22.02 (EEST)