Diskusija:Svatini

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Nosaukums[labot pirmkodu]

Jauns nosaukums? --ScAvenger (diskusija) 2018. gada 2. oktobris, plkst. 09.58 (EEST)

Gandrīz jau pus gadu, taču tagad, kad beidzot sagaidīts valodnieku slēdziens, manuprāt, laiks pārsaukt. —Turaids (diskusija) 2018. gada 2. oktobris, plkst. 10.16 (EEST)
tomēr jautājums paliek: vai ir mainījies valsts nosaukums latviešu valodā? es sliecos ka drīzāk jā, ir mainījies, vai būtu jāmaina. bet, protams, pasaulē netrūkst valstu, kur oriģinālais nosaukums ir atšķirīgs no latviešu vai pat starptautiski lietotā. vēršu arī uzmanību uz to, ka raksta nosaukums angļu valodā nav mainījies. --Biafra (diskusija) 2018. gada 2. oktobris, plkst. 12.32 (EEST)
Vikipēdija angļu valodā skatās uz citiem dinamiskajiem tīmekļa avotiem (piemēram, Britannica) un starptautiskajām organizācijām. Mums tādu avotu īsti nav, tāpēc nezinu, kā vēl konstatēt — mainījies vai nemainījies. Mūsu plašsaziņas līdzekļu redzeslokā Svazilenda/Svatini droši vien tik drīz vairs nenokļūs un nezin cik gadus līdz jaunam Lielajam pasaules atlantam arī diezin vai gaidīsim. —Turaids (diskusija) 2018. gada 3. oktobris, plkst. 21.52 (EEST)
Britannica esot pārmainījusi (pats nepārbaudīju), diezgan ticams, ka vikipēdija angļu valodā sekos. --Biafra (diskusija) 2018. gada 3. oktobris, plkst. 23.11 (EEST)
Jā, Britannica ir nomainījuši, ANO arī. Bet varam sagaidīt, kad nomaina Vikipēdijā angļu valodā. Tur gan vēl notiek šķēpu laušana. —Turaids (diskusija) 2018. gada 3. oktobris, plkst. 23.30 (EEST)