Diskusija:Vienšūņi

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Ierosinu rakstu pārdēvēt no "Vienšūņi" uz "Protozoji"[labot pirmkodu]

Ja pareizi saprotu, tad visi vienšūņi nav protozoji, tāpēc piedāvāju rakstu pārdēvēt no "Vienšūņi" uz "Protozoji". Izskatās, ka šis raksts ir par vienšūņiem, kuriem ir šūnas kodols, tātad par protozojiem. Vēl jau ir arī citi vienšūnas organismi — baktērijas, arheji, aļģes un pat sēnes (skatīt vienšūnas organismi (Vikidati)). --Treisijs (diskusija) 2015. gada 23. decembris, plkst. 00.35 (EET)

"Vienšūņi" un "vienšūnas organismi" nav viens un tas pats; sk. arī šeit. --ScAvenger (diskusija) 2015. gada 23. decembris, plkst. 02.05 (EET)
Izskatās, ka tev, ScAvenger, laikam ir taisnība. Es kaut kā biju iedomājies, ka vienšūņi ir tie organismi, kas sastāv no vienas šūnas. Slikti laikam mācījos vidusskolā bioloģiju :) Ne velti Kuldīgas rajona bioloģijas olimpiādēs allaž biju pirmspēdējais. Vajadzētu uzcept rakstu vienšūnas organismi, bet man pašlaik slinkums. Gan jau ar laiku arī tas taps, jo tam ir jau 54 starpviki saites. PS: Esmu palicis slinkāks ar WP:51+. Tur trūkst ne tikai šis, bet ļoti daudz citu rakstu. --Treisijs (diskusija) 2015. gada 23. decembris, plkst. 14.02 (EET)