Diskusija:Viesturs Pirro

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

vai šis garīdznieks ir pietiekoši nozīmīgs, lai par viņu būtu šķirklis enciklopēdijā? --Biafra 11:30, 4 martā, 2011 (UTC)

Visādā ziņā, ja viņu nedzēš ārā, vajadzētu uz viņu atsauci Kuldīgas Svētās Katrīnas evaņģēliski luteriskā baznīcas šķirklī. --Jānis U. 12:14, 4 martā, 2011 (UTC)

Dzēšana[labot pirmkodu]

Cien. Demnieks, uzlabojam, vai kā!? --Digital1 16:06, 11 jūlijā, 2011 (UTC)

Demnieks nav pusgadu veicis nevienu labojumu, bet nu cerēsim uz to labāko. --ScAvenger 16:51, 11 jūlijā, 2011 (UTC)

Labdien! Esmu pietiekoši nozīmīgs, godātā Biafra, lai man veltītu dažas rindiņas. Tāds pats Dieva bērns kā tu. Esmu pieteicies arī Vikipēdijas autoru sarakstā.—Šo komentāru pievienoja Vip1954 (diskusijadevums).

Raksts par dieva bērnu Biafru gan šeit nav novērojams... --ScAvenger 07:58, 28 jūlijā, 2011 (UTC)
jā, Dieva priekšā mēs visi esam vienādi, kamēr enciklopēdijās par visiem tomēr neraksta. par mani šķirkļa nav, par Valdi Mārtiņu Drinku ir. cienītais Viesturs Pirro tad jau pats var izvērtēt, vai ir ko enciklopēdijas vērtu jau sasniedzis, jeb mazliet vēl jāpagaida. --Biafra 09:22, 28 jūlijā, 2011 (UTC)
Pats nebūdams luterānis, bet mazliet orietējoties tēmā, uzskatu, ka Viesturs Pirro ir pietiekami ietekmīga persona LELB, lai par viņu būtu raksts. Cita runa par kvalitāti. --Feens 09:57, 28 jūlijā, 2011 (UTC)
Un vispār - tā maznozīmība, runājot par jebkuru publisku personu Latvijā, ir ļoti diskutabla. Cik tad tā mūsu Latvija liela :) --Feens 10:03, 28 jūlijā, 2011 (UTC)
Varbūt, ka IR nozīmīga persona, bet no raksta tas nekādīgi nebija noprotams. --Kikos 10:08, 28 jūlijā, 2011 (UTC)

Kas tad liedz god. Biafrai ievietot šķirklīti par sevi, nevis izdzēst pašai savas, iespējams, pamatotās replikas-nepatikas? Pilnīgi piekrītu Feenam, ka maznozīmība ir ļoti diskutabla. Pie plašāka radoša devuma Wikipēdijā nevaru pieķerties sava darba specifikas dēļ. Biafra, arī tu esi nozīmīga! Pārvari nevajadzīgu vai pat liekulīgu kautrību. Uz priekšu!

Biafra, atšķirībā no Jums, saprot, kam ir paredzēta enciklopēdija. --ScAvenger 19:20, 28 jūlijā, 2011 (UTC)

Godātais ScAvenger, paskaidrojiet, lūdzu, kam ir domāta enciklopēdija - ko saprot Biafra, bet nesaprotu es. Būšu pateicīgs par saturīgu atbildi, lai varētu radoši darboties! Viesturs Pirro (neslēpjos aiz pseidonīma, piem. B1Stealth

Vikipēdija nav domāta sevis, sava uzņēmuma, mājaslapas u.c. reklamēšanai. Šis ir brīvprātīgs projekts, kuram daudzi cilvēki tērējuši savu brīvo laiku, par baltu velti veidojuši rakstus, lai tā būtu tāda, kāda ir. Ja šī pamata nebūtu, arī Jums te nebūtu jēgas ievietot rakstu par sevi, jo neviens te nenāktu un to nelasītu. Neņemiet ļaunā, bet šī iemesla pēc sākt darbību Vikipēdijā ar rakstu par sevi ir sava veida parazītisms. Ir desmitiem tūkstošu svarīgāku tēmu, par ko latviešu Vikipēdijā vēl nav rakstu (tai skaitā par reliģiju) — tajā virzienā arī ir radoši jādarbojas. Starp citu, es arī īpaši neslēpjos, katrs var lietotāja lapā izlasīt, kas es esmu. Arī Jūs varat izveidot šādu lietotāja lapu (nevis enciklopēdijas rakstu). --ScAvenger 18:00, 22 augustā, 2011 (UTC)

Godātais ScAvenger, pateicos jums, ka esat tērējis savu brīvo laiku un par baltu velti rakstījis rakstus. Jums laikam ir maldīga informācija, ka es esmu ievietojis rakstu par sevi. Godīgi atzīstos - tā tas nav! Tāds uzskats man liekas pat uzjautrinošs, jo patiesi - nevienam neinteresē Viestura Pirro vai, varbūt, pat jūsu dzīves līkloči, kāpumi, kritumi un citas perturbācijas. Kas ir izdomājis ievietot kādu rakstu rindiņu par mani, nudien, nezinu! Sauciet pie atbildības to, kas uzdrošinājies Vikipēdijā minēt kaut ko par manu necilo personu un kas jūs tā aizkaitinājis. Negribu bū parazīts, kas pārtiek no jūsu sūrā darba augļiem. Daudz radošu veiksmju jums! Viesturs Pirro —Šo komentāru pievienoja 78.84.233.104 (diskusijadevums).

Neviens šeit nav ne aizkaitināts, ne arī saucams pie atbildības :) Rakstiem jāatbilst nozīmīguma kritērijiem, tad arī konfliktu nebūs. --ScAvenger 15:31, 14 janvārī, 2012 (UTC)

Nozīmīguma kritēriji! Kurš ir tas vērtētājs, kas pilnīgi objektīvi var pateikt par kādu cilvēku, notikumu, parādību vai jebko citu - tas ir, vai tas nav nozīmīgi? Mazs piemērs. Pirms vairāk kā divtūkstoš gadiem Romas impērijas Jūdejas provinces Betlēmes pilsētiņā piedzima kāds Bērns. Gandrīz visiem, izņemot Dievu, eņgeļus, Betlēmes ganus un jauno ģimeni tas bija nenozīmīgs notikums.—Šo komentāru pievienoja 78.84.232.53 (diskusijadevums).

Vai Jūs esat Dieva dēls? Vikipēdijas nozīmīguma kritēriji ir tādi, ka te nevar rakstīt par katru mācītāju, ir jābūt sasniegušam ko vairāk. Izlasiet tos nozīmīguma kritērijus un pierādiet mums, ka Jūs tiem atbilstiet nevis tērējat lieki laiku ar neauglīgiem emocionāliem strīdiem ~~Xil (saruna) 10:53, 5 februārī, 2012 (UTC)

Mīļie draugi, es nevienam negribu pierādīt savu nozīmīgumu. Man tas liekas smieklīgi un nedaudz dīvaini - sākt pierādīt savu personību, "sasniegušam ko vairāk". Atstāju to Jūsu ziņā! —Šo komentāru pievienoja 87.110.177.77 (diskusijadevums).