Dub FX

Vikipēdijas lapa
(Pāradresēts no FX)
Jump to navigation Jump to search
Dub FX
Galvenā informācija
Pseidonīms Dub FX
Dzimis Bendžamins Stenfords
1983. gada 11. jūnijā (36 gadi)
Izcelsmes vieta Karogs: Austrālija Austrālija, Melburna
Žanri Drum and bass, Dabsteps, Bītbokss, Hiphops, Regejs
Darbības gadi 2005-pašlaik
Izdevēji Convoyun.ltd
Mājaslapa www.dubfx.net

Bendžamins Stenfords (angļu: Benjamin Stanford), pazīstams ar pseidonīmu Dub FX ir ielu bītbokseris. Mūziķis neizmanto mūzikas instrumentus, viņš veido mūziku ar savu balsi, sempleri un efektu pedāļus[1][2].

Mūziķis nesadarbojās ar skaņu ierakstīšanas kompānijām, viņam nav producenta, savus ierakstus tirgo MySpace vietnē, kā arī koncertu laikā.

Biogrāfija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Dub Fx un Flower Fairy

Dub FX dzimis Melburnā austrālieša un itālietes ģimenē. 9 gadu vecumā kopā ar māti pārbraukuši uz Itāliju, bet pēc 3 gadiem atgriezies pie tēva Austrālijā.

Dziedāt sāka 14 gadu vecumā, bet 17 gados kopā ar draugiem nodibināja regejroka grupu Twitch, ko vēlāk pārsauca par Never Or Now. Šī grupa ir ierakstījusi demo albumu.

18 gados Bendžamins nopirka savus pirmos efektu pedāļus, kurus izmantoja ar ģitāru, jo uzskatīja, ka tie uzlabos ģitāras skanējumu. Tad viņš izdomāja pieslēgt pie pedāļiem mikrofonu. Viņa grupas biedri mēģināja viņu atrunāt, bet Dub FX nolēma turpināt attīstīt šo ideju. 2005. gadā savā mājas studijā viņš ierakstīja savu pirmo solo albumu.

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. «London City Guide». Arhivēts no oriģināla, laiks: 2011. gada 21. jūlijā. Skatīts: 2009. gada 2. septembrī. Teksts " Dub_FX review May 08 " ignorēts
  2. YouTube - Dub_FX

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]