Kategorijas diskusija:Iespējami autortiesību pārkāpumi

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Kā rīkoties ar rakstiem, kas jau sen ir šajā categorijā?[labot pirmkodu]

Varbūt rakstus, kuru iepriekšējais teksts bijis autortiesību pārkāpums, pēc kāda laika (ja netiek dota atļauja šo materiālu izmantot) jāizdzēš? Man vienkārši šķiet, ka šāda lapa:
1) var atstāt negatīvu iespaidu uz nejaušu vikipēdijas apmeklētāju un
2) nerosina pievienot jaunu materiālu. --Tail 15:44, 7 decembrī, 2005 (UTC)

Pievienojos.--Feens 20:25, 7 decembrī, 2005 (UTC)
Arī kategorija Category:Lapas, kas izvirzītas dzēšanai. Autortiesību pārkāpumus arī vajag dzēst. -Yyy 07:11, 8 decembrī, 2005 (UTC)

Tad nu tā arī darīšu (izdzēsīšu autortiesību pārkāpumus). --Tail 22:43, 31 janvārī, 2006 (UTC)

Meklēdams atbildes, uzrokos visādām sen apspriestām lietām. Redzu, ka, piemēram, rakstā par ansambli ”Gatve” daļa teksta aizvietota ar copyvio, un veidne stāv jau gadu. Vai nevajadzētu vienoties par konkrētu termiņu (mēnesi? diviem?), pēc kura tiek dzēsti raksti (vai attiecīgi daļa raksta) ar autortiesību problēmām, ja autors vai kāds cits neko nav darījis lietas labā? Tas pats par dzēšanai iezīmētajiem rakstiem. Šķiet, šobrīd tas tiek darīts tad, kad par to atceras, nevis pēc konkrēta laika. Zuiks 2016. gada 19. aprīlis, plkst. 20.03 (EEST)

Tātad... Kad man ir normāli ar laikiem un es neaizmirstu (pēdējā laikā gan aizmirstu bieži), apmēram reizi mēnesī cenšos pārskatīt šo kategoriju. Pavirzīt procesu uz priekšu var jebkurš, (laika periods pēc veidnes ievietošanas ir pēc dalībnieka ieskatiem) dzēšot ārā norādes par copyvio (ja pārrakstīta ir tikai daļa) vai arī virzot uz dzēšanu pašu rakstu, ja ir viss copyvio. Konkrētā laika problēma: mums tas pašlaik nestrādātu, jo netiek ievietota atzīme veidnē, kad tā tiek ielikta. OK, {{dzēst}} un (iepriekš?) {{izolēts raksts}} tas tiek darīts, bet tas tāpat ne vienmēr tiek darīts (saprotamu iemeslu dēļ). Pēc gadiem 5 (vai kad būs pieejams Twinkle) varbūt ieviesīsim praksi likt |date= (vai |laiks=, vienalga) parametru. --FRK (diskusija) 2016. gada 20. aprīlis, plkst. 14.18 (EEST)
Gatvei bija citi iemesli, kāpēc neņēmu ārā, bet neatminos, kādi :D --FRK (diskusija) 2016. gada 20. aprīlis, plkst. 14.24 (EEST)
Pie reizes: pēdējo izmaiņu lapas augšpusē pie "Informācija" ir saite "Dzēšanai izvirzītās lapas". Tādas saites "Lapas ar autortiesību pārkāpumiem" laikam nekur nav? Vismaz pie "Ipašajām lapām" tādu neatradu. Zuiks 2016. gada 20. aprīlis, plkst. 14.39 (EEST)
Pēdējo izmaiņu lapā "Dzēšanai izvirzītās lapas" ir vienkāršs lapu skaits kategorijā Lapas, kas izvirzītas dzēšanai. Nav, protams, problēmu ielikt to pašu arī copyvio, bet mēs cenšamies pēdējo izmaiņu lapā tikai tās svarīgākās figņas likt. --FRK (diskusija) 2016. gada 20. aprīlis, plkst. 14.47 (EEST)