Need for Speed: Underground

Vikipēdijas lapa
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
Need for Speed: Underground
NFSU.jpg
Izstrādātājs EA Black Box
Izdevējs(-i) EA Games
Sērija Need For Speed
Izdots Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis 2003. gada 17. novembrī
Valsts karogs: Eiropas Savienība 2003. gada 28. novembrī
Žanrs sacensību spēle
Režīms(-i) vienspēlētāja, daudzspēlētāju
Reitings(-i) Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis ESRB: E (3+)
Valsts karogs: Eiropas Savienība PEGI: 3+
Platforma(-s) Arcade, PC, PlayStation 2, Xbox, GameCube, Game Boy Advance
Datu nesējs CD, DVD, GCN spēles disks, GBA kartridžs
Sistēmas prasības PC CPU: 700 MHz
Windows: 98, Me, 2000, XP
RAM: 128 MB
2 GB brīva vieta uz cietā diska
Grafikas karte: 32 MB
Ievadierīces kontrolieris, klaviatūra, pele

Need for Speed: Underground (saīsinājumā — NFSU) ir septītā spēle Need for Speed videospēļu sērijā un to izstrādāja EA Black Box un publicēja Electronic Arts 2003. gadā. Pirms spēles iznākšanas tika solīts, ka spēle būs līdzīga filmai "Ātrs un bez žēlastības", ar mašīnu tūningu un nelegālām ielu sacensībām.

Spēlē var izvēlēties veidot karjeru. Vēl var atrasties garāžā, kur var izmainīt visu mašīnu, sākot ar uzlīmēm un beidzot ar jauniem motoriem. Visas spēles sacensības notiek naktī, kādā nezināmā pilsētā. Spēle bija populāra un tai arī ir turpinājums Need for Speed: Underground 2.

Sacensību tipi[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Apļa sacensības[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Apļa sacensības ir standarta sacensības, kurās var piedalīties līdz četriem braucējiem. Spēlētājam ir jabrauc pa apli vismaz divas reizes. Šis sacensību tips arī ir izplatītākais šajā spēlē. Šāda veida sacensības līdz šim ir bijušas visās "Need for Speed" sērijas spēlēs.

Izslēgšanas sacensības[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Tās ir attīstītas apļa sacensības. Katrā aplī pēdējais braucējs tiek izmests, līdz paliek tikai viens braucējs. Underground lielākais apļu skaits, kas ir iespējams šajā tipā ir trīs apļi. Šādas sacensības ir bijušas vairākās iepriekš izdotās sērijas spēlēs.

Sprints[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Parasti šīs sacensības ir īsākas nekā apļa sacensības (to maksimālais garums ir astoņi kilometri). Spēlētājam ir doti kontrolpunkti, kuriem jāizbrauc cauri. Pirmais, kurš šķērso finiša līniju ir uzverētājs.

Drifts[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Drifts ir jauns sacensību tips "Need for Speed" sērijā. Spēlētājam ir doti vairāki apļi ,lai driftojot savāktu nepieciešamo punktu skaitu un iegūtu pirmo vietu. Šīs ir vienīgās sacensības, kurās laiks nevar beigties.

Dragreiss[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Spēlētājam jāsacenšas ar vienu līdz trim pretiniekiem. Ir jābrauc pa garu ceļa posmu bez līkumiem. Pirmais, kurš sasniedz finiša līniju, uzvar. Šis ir vienīgais sacensību tips, kur spēlētājam nav ļauts braukt ar automātisko ātrumkārbu, tāpēc spēlētājam ir jāparslēdz ātrums. To nedarot var neizturēt automašīnas dzinējs.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]