Now, Now

Vikipēdijas lapa
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt

Now, Now, agrāk pazīstami kā Now, Now Every Children (saīsināti NNEC), ir amerikāņu indie roka grupa, kas izveidota Bleinā, Minesotas štatā un atrodas Mineapolisā [1]. Grupas sastāvā ir Keisija Dalagera (Cacie Dalager – vokāls, ģitāra, taustiņi); Bredlijs Heils (Bradley Hale – bungas, bekvokāls); Džesa Ebota (Jess Abbott – ģitāra, vokāls). Koncertturneju laikā grupai reizēm pievienojas Britija Heila (Britty Hale – taustiņi) un Kristīne Sako (Christine Sako – basģitāra).

Vēsture[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Grupas veidošanās[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Grupa tika izveidota aptuveni 2003. gadā. Keisija Dalagera un Bredlijs Heils satikās vidusskolas orķestrī, kad abiem bija 16 gadi; laika gaitā abi kopā sāka rakstīt dziesmas, sākot ar akustisku dziesmu, ko abi veltīja draugam, kas devās prom uz koledžu [2]. Saskaņā ar Dalageras teikto, grupas nosaukums radās kā nejauša drukas kļūda grupas vecajā myspace profilā, kur soliste sarakstījās ar draugiem; joka pēc, tas sākotnēji tika uzskatīts par iespējamo nākamā EP ieraksta titulu, taču rezultātā kļuva par grupas nosaukumu, kad viņi projektu oficiāli uzsāka. [3]. Lai izpalīdzētu pirmā EP ieraksta tapšanā un pirmajos Mineapolisas koncertos, grupai pievienojās Bredlija māsa Britija (taustiņi) un abu skolas draugs Džastins Šveims (Justin Schweim - basģitāra). Neilgi pirms grupa sāka ierakstīt savu pirmo albumu, Šveims grupu pameta un viņa vietā koncertos ar grupu uzstājās basģitāriste Kristīne Sako. Džessa Ebota grupai pievienojās 2009. gada vasarā, kad uz Minesotu pārcēlās no Meinas. Sākotnēji tika plānots, ka Džessa Minesotā paliks tikai uz vasaru un tad dosies prom uz koledžu, taču tā vietā Ebota kļuva par grupas pastāvīgo locekli.

Cars (2007-2009)[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

2007. gadā Now, Now parakstīja līgumu ar vietējo Mineapolisā balstīto indie (neatkarīgo) ierakstu kompāniju Afternoon Records, ko nodibināja grupas draugs Īans Anedrsons (Ian Anderson) [3]. Zem šīs ierakstu kompānijas, 2008. gada sākumā grupa ierakstīja un izdeva divus EP ierakstus, kas saucās Not One, But Two un In The City. [4] [5] 2008. gada Septembrī Now, Now uzstājās kā iesildošā grupa Mates of State koncertā Mineapolisā, par ko Dalagere vēlāk izteikusies sekojoši: „bez šaubām mans mīļākais koncerts, kuru jebkad esam spēlējuši”. [6] Andersons producēja viņu pilnmetrāžas debijas albumu Cars, kurš 2008. gada 15. decembrī tika izdots digitāli [6], un tikai 2009. gada 9. jūlijā kļuva pieejams CD formātā [4] Tam par godu tika organizēts arī albuma izdošanas koncerts, kas norisinājās Mineapolisas arēnā, 12. decembrī. [6]. 2009. gada 3. maijā grupa uzstājās Baboozle festivālā [7] un šī paša gada decembrī kā iesildošā grupa devās koncertturnejā pa Eiropu ar Paramore. [8]

Ierakstu kompānijas maiņa un Neighbours (2010-2011)[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pēc aptuveni 3 gadu ilgas sadarbības ar Afetrnoon Records, Now, Now ierakstu kompāniju pameta, paziņojot par to savā oficiālajā blogā 2010. gada 16. aprīlī. [9] Kopš tā laika grupa savu nosaukumu saīsinājusi no „Now, Now Every Children” uz „Now, Now” [10] Nosaukuma maiņu Dalagere izskaidroja SPIN žurnālam: „Mēs jutām, ka mums vajadzēja atbrīvoties no jebkāda bērnišķīgā tēla, kāds mums vēl bija. Tā bija mūsu iespēja sākt no jauna un lietas mazliet vienkāršot” [11]. Ar savu jauno nosaukumu grupa izdeva pašu producētu EP ierakstu ar nosaukumu ‘Neighbours’, kas 2010. gada 7. septembrī tika izdots digitāli un bija pieejams 24 stundas. [12]. Pieejamas bija arī 140 fiziskās EP kopijas, kas tika izpārdotas 8 minūšu laikā. 7. decembrī albums tika izdots atkārtoti zem No Sleep Records ierakstu kompānijas [11]. 2010. gada 18. decembrī grupa uzstājās pirmajā Popsickle festivālā, kur viņus prezentēja Motion City Soundtrack. [13].

2011. gadu Now, Now iesāka kā atbalsta akts visos Hellogoodbye ziemas tūres koncertos, līdz ar Jukebox Ghost, You, Me, and Everyone We Know un Gold Motel. [14]. Tika plānots, ka grupa uzstāsies kā atbalsta akts arī Fake Problems 2011. gada pavasara koncertos, taču Now, Now paši atteicās, lai sagatavotu materiālus savam nākamajam pilnmetrāžas albumam un „attīrītu [savas] galvas pēc tik daudziem nepārtrauktas koncertēšanas un ceļošanas mēnešiem”; tomēr neskatoties uz to, grupa uzstājās turnejas Minesotas koncertā. [15][16]. 2011. gada 3. maijā Now, Now izdeva Neighbours dziesmu remiksu kolekciju ar nosaukumu ‘Neighbours: The Remixes’. Tajā pašā paziņojumā tika apstiprināts arī tas, ka grupa drīzumā ierakstīs savu otro pilna garuma albumu, ko producēs Hovards Redekops (Howard Redekopp) [17]. Grupa ieguva diezgan plašu vispārējās auditorijas uzmanību, kad viņu dziesma ‘Neighbours’ parādījās populārā seriāla Grejas Anatomija sērijā ‘It’s a Long Way Back’, kas tika pārraidīta 2011. gada 28. aprīlī. 2011. gada rudenī Now, Now devās īsā tūrē atbalstot All Get Out [18], pievienojot klāt vēl divus koncertus, kuros grupa uzstājās kā iesildītāji pirms Mansions koncerta.

Threads (2012-tagadne)[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

2011. gada 8. decembrī savā Facebook lapā grupa paziņoja, ka ir noslēguši līgumu ar Krisa Vallas (Chisr Walla) ierakstu kompāniju Trans Record Label, kas darbojas zem Atlantic Records, un izziņoja sava otrā albuma izdošanu 2012. gada 6. maijā. [19] [20] Kopš ‘Threads’ izdošanas Now, Now ir piedalījušies The Naked And Famous ASV pavasara koncertturnejā un maijā kā atbalstošā grupa pievienosies Fun. vasara tūrei.

Diskogrāfija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Albumi[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

 • 2008: Cars (Afternoon Records)
 • 2012: Threads (Trans Records)

EP ieraksti[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

 • 2008: Not One, But Two (Afternoon Records)
 • 2008: In The City (Afternoon Records)
 • 2010: Neighbors (No Sleep Records)
 • 2011: Neighbors: The Remixes (No Sleep Records)
 • 2012: Dead Oaks (Trans Records)

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

 1. Now, Now Every Children: 'Everyone You Know' : NPR
 2. http://new.music.yahoo.com/programs/the-new-now/405/get-to-know-now-now-children-every-with-a-free-mp3
 3. 3,0 3,1 Alter The Press!: In The Spotlight: Now, Now Every Children
 4. 4,0 4,1 http://www.blackbookmag.com/article/now-now-every-childrens-cacie-dalager-takes-our-pop-quiz/7451
 5. A Not Good, But Great EP Release | The Wake Magazine
 6. 6,0 6,1 6,2 Now, Now Every Children | Music | Interview | The A.V. Club Twin Cities
 7. 15 Must-Hear Bands at Bamboozle Fest | SPIN | Newswire | Scene and Heard
 8. Now, Now Every Paramore - News Article - AbsolutePunk.net
 9. Alter The Press!: Now, Now Every Children Leave Afternoon Records
 10. Alter The Press!: Now, Now Every Children Name Change
 11. 11,0 11,1 EXCLUSIVE: New Music from a Grown-Up Now, Now | SPIN | SPIN Mix | Songs
 12. Alter The Press!: Now, Now Every Children Release New EP for 24 Hours Only and Sign with No Sleep Records
 13. Motion City Soundtrack Launches Popsickle Festival - ARTISTdirect News
 14. Alternative Press | News | Hellogoodbye announce 2011 headlining tour with You Me And Everyone We Know, Gold Motel and more
 15. Fake Problems Headlining Tour - News Article - AbsolutePunk.net
 16. PropertyOfZack, Now, Now Pull Off Fake Problems Tour For New Record
 17. FILTER Magazine - Media - MP3: Now, Now Remix ‘Jesus Camp’ (FILTER Exclusive)
 18. Alter The Press!: Now, Now Announce US Shows w/ All Get Out
 19. Premiere: Now, Now - Nylon Magazine
 20. http://music.pacsun.com/blog/2011/12/09/big-things-coming-now-now/