Pāriet uz saturu

Starptautiskā kosmetoloģijas koledža

Vikipēdijas lapa
Koledžas praktiskās nodarbības

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža ir privāta koledža un fizisku personu dibināta komercsabiedrība Latvijā, kura personām pēc vidējās izglītības ieguves nodrošina iespēju iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību un kvalifikāciju - Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā. Tā ir viena no divām augstākās izglītības iestādēm Latvijā, kas piedāvā 1. līmeņa augstāko izglītību un 4. profesionālās kvalifikācijas līmeni, nodrošinot darba tirgu ar profesionāliem skaistumkopšanas speciālistiem kosmetoloģijā.

Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas pirmsākumi ir meklējami 2003. gadā, kad tika nodibināta Kosmetoloģijas koledža. Kosmetoloģijas koledža bija pirmā profesionālā augstākās izglītības iestāde Latvijā, kas piedāvāja izglītību skaistumkopšanas speciālistiem. 2013. gadā LR Izglītības un zinātnes ministrija izsniedza koledžai uz 6 gadiem studiju virziena akreditācijas lapu ar tiesībām īstenot akreditēto studiju virzienu „Veselības aprūpe” ar virzienam atbilstošo studiju programmu „Estētiskā kosmetoloģija”. 2015. gada rudenī Kosmetoloģijas koledža mainīja savu nosaukumu uz Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža.

Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas studiju programmas atbilst starptautiski vienotajiem izglītības standartiem. SKK ir saņēmusi ERASMUS+ hartu 2015.gadā, un veiksmīgi realizē pieredzes apmaiņas programmu ar ārvalstu augstskolām.