Veidnes diskusija:Navbox

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Man liekas, pirms pēdējās šeit veiktās lielās izmaiņas sarežģītākām navigācijas veidnēm (kā NATO vai Elementārdaļiņas) pirmās kolonnas rūtiņas bija katra atsevišķi iekrāsotas - tagad tā vairs nav un tas traucē uztvert sadalījumu pa apakštēmām. --ScAvenger 11:54, 11 jūlijā, 2008 (UTC)

Jā, tā ir. Turpinu ar to cīnīties. Man liekas, ka pie vainas ir Veidne:Tnavbar (sen taisīta), kas nobrucina aiz devis defaultos stilus. Bail tai ķerties klāt :( --  Kikos  Vārdi / Darbi  12:08, 11 jūlijā, 2008 (UTC)

Ja iespējams, vajadzētu samazināt atstarpes starp divām navbox veidnēm. --SpeedKing (runāt) 15:20, 11 jūlijā, 2008 (UTC)

Izskatās, ka tagad nav vispār nekādas atstarpes, ja vien speciāli starpā   neieliek. Turklāt pēc noklusēšanas navboksi ir ciet (liekas, agrāk bija vaļā). --ScAvenger 12:42, 12 jūlijā, 2008 (UTC)
Ciet ir ar opciju state=autocollapse gadījumos, kad rakstā 2 un vairāk veidnes. Ja viena - vaļā. state var uzlikt arī citas opcijas. --  Kikos  Vārdi / Darbi  15:12, 12 jūlijā, 2008 (UTC)

Šīsdienas izmaiņas[labot pirmkodu]

Tātad īsumā — šādas briesmīgas navigācijas veidnes, kurās grūti orientēties (apskatamies rediģēšanas režīmē sadaļu "Baznīcas · Kapelas") vairs nebūs tik briesmīgas. Tagad var to likt kā unbulleted tipa sarakstu, tikai kaut kur veidnes augšā (pie title un name) jāpieliek klāt rindiņa | bodyclass = hlist, citādi tiešām rādīsies unbulleted tipa saraksts. Varbūt man daudzi (noklusēti vai nenoklusēti) pārmet par pārlieku en wiki pārlikšanu šeit, bet šī manuprāt ir viena no feinākajām lietām, ko var pārnest no vienas Vikipēdijas uz otru. --FRK (diskusija/devums) 10:12, 24 februārī, 2013 (EET)