Vikipēdija:Vikipēdija nevar aizstāt ārstu

Vikipēdijas lapa
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
Vikipēdija nevar aizstāt ārstu!

Vikipēdijā ir ne mazums rakstu par medicīniskām tēmām, taču nav nekādas garantijas, ka visa tajos esošā informācija ir pareiza, pilnīga un precīza. Pat ja tas tā ir, Jums var būt pavisam cita medicīniska rakstura problēma. Atcerieties, ka Vikipēdijas medicīniskie raksti satur labākajā gadījumā vispārīga rakstura informāciju un nekādā gadījumā nevar aizstāt profesionāla mediķa — farmaceita, terapeita, ķirurga u.c. — konsultāciju!

Neviens Vikipēdijas autors, lietotājs, administrators, izstrādātājs, sponsors vai cita ar Vikipēdiju saistīta persona nekādā veidā neatbild par rakstos esošās informācijas vai ārējo saišu izmantošanas rezultātiem un sekām.

Nekāda latviešu valodas Vikipēdijā, citu valodu Vikipēdijās un citos Vikimediju fonda projektos esošā informācija nevar tikt uzskatīta par medicīnisko konsultāciju vai jebkāda veida medicīnisko praksi.

Protams, latviskajai Vikipēdijai raksti par medicīnas un veselības aizsardzības tēmām ir ļoti vajadzīgi un Jūsu devums šajā jomā tiek ļoti gaidīts!

Jebkādus šeit ievietotos tekstus, kā arī vairumu attēlu Jūs varat brīvi izmantot saskaņā ar Creative Commons Attribution/Share-Alike licenci.

Skatīt arī[labot šo sadaļu]