Withings

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Withings SAS
Bijušais tips Kapitālsabiedrība
Darbības joma plaša patēriņa preces
Darbības beigšanas iemesls saplūdis ar Nokia
Dibināts 2008. gads
Beidza pastāvēt 2016. gads
Galvenais birojs Isilemulino, Karogs: Francija Francija
Produkti veselības un fizisko aktivitāšu ierīces
Mātes uzņēmums Nokia
Mājaslapa withings.com
Svari WS30 ar bezvadu interneta pieslēgumu

Withings SAS bija Francijas uzņēmums, kas piedāvāja veselības un fizisko aktivitāšu ierīces un risinājumus. Dibināts 2008. gadā. Galvenais birojs atrodas Parīzes piepilsētā Isilemulino. Uzņēmuma īpašnieks kopš 2016. gada bija Nokia.

Withings ražoja aktivitāšu sekošanas ierīces, viedos ķermeņa analīzes svarus, termometrus, asins spiediena monitorus, mājas un zīdaiņu monitorus un daudzas citas lietu interneta ierīces veselības jomā.

Vēsture[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Withings 2008. gadā dibināja divi tehnoloģiju uzņēmumu vadītāji: Eriks Karels (Éric Carreel; Inventel līdzdibinātājs) un Cédric Hutchings. 2009. gadā izlaisti svari ar bezvadu interneta pieslēgumu.

2011. gada septembrī Withings saņēma finansējumu 3,8 miljonus USD no riaka kapitāla fonda Ventech, lai attīstītu jaunus produktus. 2011. gada janvārī Withings demonstrēja viedo asins spiediena mērītāju, kuru varēja tieši pieslēgt mobilajā ierīcēm iPhone, iPad vai iPod . 2013. gadā jūlijā saņemta investīcija 30 miljoni USD no 360 Capital Partner, Bpifrance, Idinvest Partners un Ventech. 2014. gada oktobrī izlaists integrācijas risinājums ar Apple platformu HealthKit.

2016. gada 26. aprīlī paziņots, ka Somijas uzņēmums Nokia par 170 miljoniem EUR iegādāsies Withings, lai stiprinātu pozīciju lietu internetā.[1] Darījums pabeigts 31. maijā, Withings iekļaujot Nokia TechnologiesDigital Health nodaļu.[2] Withings zīmols izmantots līdz 2017. gada jūnijam , kad to aizstāja Nokia.

2018. gada 2. maijā tika paziņots, ka Nokia veselības risinājumu nodaļa Digital Health tiks pārdota bijušā Withings līdzdibinātājam un priekšsēdētājam Erikam Karelam. Darījums pabeigts 31. maijā.[3]

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]