100 Debija

Vikipēdijas lapa
(Pāradresēts no 100. Debija)
Jump to navigation Jump to search
100 Debija
Galvenā informācija
Izcelsmes vieta Valsts karogs: Latvija Rīga, Latvija
Žanri popmūzika, deju mūzika
Darbības gadi 1993—2000
Izdevēji Mikrofona Ieraksti
Dalībnieki
Agris Semēvics
Modris Skaistkalns

100 Debija bija latviešu popmūzikas un eirodeju grupa. Grupas dalībnieki bija Agris Semēvics un Modris Skaistkalns. Starp grupas atpazīstamākajiem skaņdarbiem ir dziesmas "Nedalāmā", "Man dimantu nav" un "Sen jau viss".

Vēsture[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Grupa tika dibināta 1993. gadā un pirmo uzstāšanos piedzīvoja 1993. gada 3. jūlijā Ogres estrādē, kur izpildīja grupas Jumprava dziesmu "Vēlreiz" jaunā aranžējumā. Septiņu darbības gadu laikā grupa izdeva 5 albumus, Latvijā sasniedza 100 000 eksemplāru tirāžu un uzstājās 412 koncertos.[1] 2000. gadā grupas darbība tika apturēta uz nenoteiktu laiku.[2] 2013. gada jūnijā pēc vairāk nekā 10 gadu klusuma perioda tika publicētas jaunas versijas dziesmām "Sen jau viss" un "Man dimantu nav". Tikai mēnesi vēlāk un dienu pēc tam, kad apritēja divdesmitgade kopš pirmā koncerta, portālā apollo.lv tika publicēts grupas dalībnieka Modra Skaistkalna ziņojums par grupas darbības izbeigšanu. Galvenais pamatojums tam bija vēlme iesaistīties citos projektos.[2] Grupas slavenākās dziesmas joprojām tiek izpildītas bijušā dalībnieka Agra Semēvica solokoncertos.

Diskogrāfija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Studijas albumi[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

(Izdevniecības "Gailītis G." izdotajā deju mūzikas izlasē iekļauta "100. debijas" dziesma "It kā no nekā", kura nav iekļauta nevienā grupas albumā)

Izlases[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Radio singli[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]