Dalībnieka diskusija:Noyescancel

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search


Information icon4.svg Esi sveicināts Vikipēdijā!


Iesākumā lūdzam iepazīties ar svarīgāko informāciju, kas jāzina, uzsākot darbu!

Pirms pirmā raksta izveides lūdzam izlasīt lapu Raksta izveidošana un apmeklēt rakstu vedni.


Sveiks, Noyescancel. Esi sveicināts Vikipēdijā latviešu valodā.

Vikipēdija ir brīva enciklopēdija ar bezmaksas saturu, kuru var lasīt un rediģēt ikviens.


Diskusiju lapās lūgums parakstīties ar 4 tildēm (~~~~) vai rīku joslā nospiest pogu Vector toolbar signature button.png. Paldies.

-- 14:49, 24 decembrī, 2011 (UTC)

Ģerboņu un tamlīdzīgu simbolu attēli[labot pirmkodu]

Tādiem attēliem labāk lietot licences veidni {{logo}}. {{Coatofarms}} principā ir novecojusi licence. Veiksmi darbā! --ScAvenger (diskusija) 19:24, 30 augustā, 2012 (UTC)

is part of the Helsinki metropolitan area[labot pirmkodu]

Neesmu liels valodu speciālists, bet pa manam sanāk, ka frāze is part of the Helsinki metropolitan area tulkojas kā "ir daļa no Helsinku aglomerācijas". --Treisijs (diskusija) 19:11, 11 oktobrī, 2012 (UTC)

Vikidati[labot pirmkodu]

Wikidata Sveicināts, Vikipēdijas redaktor! Viss attīstās un nestāv uz vietas, arī Vikipēdija. Vikipēdijā tagad darbojas Vikidatu sistēma. Tas nozīmē, ka mēs starpviki saites uz citām Vikipēdijām rakstos vairs neliekam, bet starpviki saišu likšana notiek tīmekļa vietnē wikidata.org. Tur var atrast arī palīdzību latviešu valodā par jauno starpviki saišu likšanas kārtību. Veiksmi Vikipēdijas papildināšanā!

--Treisijs (diskusija) 22:19, 27 maijā, 2013 (EEST)

Valentīna Freimane[labot pirmkodu]

Piedodiet, nepamanīju, ka lapa vēl nav pabeigta. Lūdzu papildināt.--Pirags (diskusija) 20:15, 21 novembrī, 2013 (EET)

Translation request to Latvian[labot pirmkodu]

Hello Noyescancel, Can you please translate a template for me from English (or French/Russian/German) to Latvian on Commons? You can do that by copying the contents of Commons:Template:WIKI loves parliaments/European Parliament 2014/en to Commons:Template:WIKI loves parliaments/European Parliament 2014/lv and translate the parts behind the = . Thank you! Romaine (diskusija) 01:22, 11 februārī, 2014 (EET)

Thank you very much! :-) Romaine (diskusija) 01:33, 11 februārī, 2014 (EET)
You are Welcome! And you are fast :) noyescancel (diskusija) 01:38, 11 februārī, 2014 (EET)

Vikikrātuves veidnes[labot pirmkodu]

Vikikrātuives veidnes jānovieto virs ārējām saitēm (zem nodaļas virsraksta), nevis zem. Paldies un veiksmi darbā! --FRK (diskusija/devums) 20:13, 8 martā, 2014 (EET)

Vai ir sagaidāms ka kādreiz pietiks ar saiti Vikidatos, lai norāde no Vikipēdijas raksta uz Vikikrātuves kategoriju parādītos automātiski? Vai varbūt ir kāds robots kas saliktu Veidne:Commonscat par visu Vikikrātuves virskategoriju? Neizdevās neko tādu atrast. noyescancel (diskusija) 20:24, 8 martā, 2014 (EET)
Gan jau ka būs tāds laiks pienācis ;) --FRK (diskusija/devums) 20:52, 8 martā, 2014 (EET)

Noyescancel, arī tavs viedoklis ir svarīgs nākotnes kopienas diskusijā[labot pirmkodu]

Es aicinu tevi pievienoties diskusijai par Wikimedia kustības nākotni. Jau vairākas nedēļas daudzās valodās notiek diskusija par nākamo 15 gadu prioritātēm: Kas būs tas, kas paātrinās mūsu progresu? Kas ir pats svarīgākais, ko mēs varam kopīgi paveikt nākamo 15 gadu laikā? Kas mūs vienos un iedvesmos? Šie ir tie svarīgākie jautājumi.

Arī tavs viedoklis ir svarīgs, neatkarīgi no tā, vai esi administrators vai tikai labo drukas kļūdas. Pievienojies diskusijai latviešu valodā, iesniedzot savas idejas, vei komentējot citas.

Papildu informācijai vari apskatīt šīs saites:

Ja ir neskaidrības, droši jautā. --Papuass (diskusija) 2017. gada 11. aprīlis, plkst. 11.29 (EEST)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.55 (EEST)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (trešdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 15 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2018. gada 2. jūnijs, plkst. 16.38 (EEST)