Dalībnieka diskusija:Olgerts V

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Information icon4.svg Esi sveicināts(a) Vikipēdijā!


Iesākumā lūdzam iepazīties ar svarīgāko informāciju, kas jāzina, uzsākot darbu!

Pirms pirmā raksta izveides lūdzam izlasīt lapu Raksta izveidošana un apmeklēt rakstu vedni.


Sveiks(a), Olgerts V. Esi sveicināts(a) Vikipēdijā latviešu valodā.

Vikipēdija ir brīva enciklopēdija ar bezmaksas saturu, kuru var lasīt un rediģēt ikviens.


Diskusiju lapās lūgums parakstīties ar 4 tildēm (~~~~) vai rīku joslā nospiest pogu Vector toolbar signature button.png. Paldies.

-- Sveicējs (diskusija) 09:33, 2 oktobrī, 2013 (EEST)

Kategorijas[labot pirmkodu]

Labāk vienkārši izveidot sarakstu formā (tad bots visu pārvietos): <vecais nosaukums> -> <jaunais nosaukums>, nekā ar roku kategorijas mainīt. --FRK (diskusija) 2016. gada 22. septembris, plkst. 09.22 (EEST)

 • Kamēr nesaprotu, kā to pareizi jādara. :-/ Vienkarši pārvietot kategoriju? Vai kaut kā īpaši jānoformē pieprasījumu botam?.. — Olgerts V (diskusija) 2016. gada 22. septembris, plkst. 10.11 (EEST)
  • Nē, ja man sagatavo parastu sarakstu:
  • Skanstes ielas -> Ielas Skanstē
  • Brasas ielas -> Ielas Brasā
  • ...
  • Tad man ir ērtāk visu pārvietot. Tā taču arī Tev būs ērtāk/ātrāk nekā visu mainīt :) --FRK (diskusija) 2016. gada 22. septembris, plkst. 11.14 (EEST)
 • T.i., jāraksta šādu shēmu Jūsu dalībnieka diskusijas lapā? — Olgerts V (diskusija) 2016. gada 22. septembris, plkst. 11.36 (EEST)
Ā, mēs ar 'Jūs', atvainojos. Var arī vienkārši iemest WP:BOTREQ lapā. --FRK (diskusija) 2016. gada 22. septembris, plkst. 12.29 (EEST)

Kategoriju pāradresācijas[labot pirmkodu]

Lūgums kategorijas pārvietot (lapas augšā zem tā trijstūrīša ir "Pārvietot"), nevis veidot jaunu kategoriju un tad pāradresēt veco. Tehniski tā ir pareizāk. Ir vēl daudz citu neinteresantu iemeslu, kāpēc tā būtu jādara. --FRK (diskusija) 2016. gada 26. septembris, plkst. 11.26 (EEST)

Rīks kategorijām[labot pirmkodu]

Iesaku izmantot "HotCat", ieslēgt var iestatījumos zem "Labošana" ielikt ķeksi pie "HotCat". Pēc tam lapas apakšā pie kategorijām ir (+), kur ērti var pievienot un noņemt kategorijas. --Papuass (diskusija) 2016. gada 28. septembris, plkst. 11.10 (EEST)

 • Paldies, reizēm tā ir patiesi ērtāk. — Olgerts V (diskusija) 2016. gada 28. septembris, plkst. 11.19 (EEST)

Olgerts V, arī tavs viedoklis ir svarīgs nākotnes kopienas diskusijā[labot pirmkodu]

Es aicinu tevi pievienoties diskusijai par Wikimedia kustības nākotni. Jau vairākas nedēļas daudzās valodās notiek diskusija par nākamo 15 gadu prioritātēm: Kas būs tas, kas paātrinās mūsu progresu? Kas ir pats svarīgākais, ko mēs varam kopīgi paveikt nākamo 15 gadu laikā? Kas mūs vienos un iedvesmos? Šie ir tie svarīgākie jautājumi.

Arī tavs viedoklis ir svarīgs, neatkarīgi no tā, vai esi administrators vai tikai labo drukas kļūdas. Pievienojies diskusijai latviešu valodā, iesniedzot savas idejas, vei komentējot citas.

Papildu informācijai vari apskatīt šīs saites:

Ja ir neskaidrības, droši jautā. --Papuass (diskusija) 2017. gada 11. aprīlis, plkst. 11.29 (EEST)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.56 (EEST)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (trešdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 15 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2018. gada 2. jūnijs, plkst. 16.38 (EEST)