Dalībnieka diskusija:Termgrauzis

Page contents not supported in other languages.
Vikipēdijas lapa

Information icon4.svg Esi sveicināts Vikipēdijā!


Iesākumā lūdzam iepazīties ar svarīgāko informāciju, kas jāzina, uzsākot darbu!

Pirms pirmā raksta izveides lūdzam izlasīt lapu Raksta izveidošana un apmeklēt rakstu vedni.


Sveiks, Termgrauzis. Esi sveicināts Vikipēdijā latviešu valodā.

Vikipēdija ir brīva enciklopēdija ar bezmaksas saturu, kuru var lasīt un rediģēt ikviens.


Diskusiju lapās lūgums parakstīties ar 4 tildēm (~~~~) vai rīku joslā nospiest pogu Vector toolbar signature button.png. Paldies.

Tāds novēlots sveiciens mūsu kopienā!--FRK (runas/darbi) 10:46, 8 augustā, 2011 (UTC)

Sveicināti manā diskusiju lapā![labot pirmkodu]

Laipni lūdzu sniegt komentārus par manu devumu Vikipēdijai. Pašlaik cenšos apgūt ģeogrāfisko šķirkļu pievienošanu un meklēju pamācību par attiecīgām infokastēm, veidnēm utt. Termgrauzis 21:44, 8 augustā, 2011 (UTC)

Jāskatās esošo rakstu vikiteksts un jādara līdzīgi. Jālasa veidņu dokumentācija, jāskatās, kā un kur tās pielietotas. Ja kas nav skaidrs, var jautāt tepat. Iesākumam raksti var būt nelieli — kam jābūt aizmetnī, sk. šeit. Veiksmi darbā! --ScAvenger 04:12, 8 augustā, 2011 (UTC)
Paldies, veiksme vienmēr noder :) Termgrauzis 21:44, 8 augustā, 2011 (UTC)

Lai ieliktu jebkādas veidnes jebkurā lapā, nav jāliek iekšā viss tās kods, bet gan tikai starp iekavām jāieraksta veidnes nosaukums (piemērs).--FRK (runas/darbi) 15:16, 8 augustā, 2011 (UTC)

Par veidnēm latviski var nedaudz palasīt šeit. --ScAvenger 16:29, 8 augustā, 2011 (UTC)
Paldies par vērtīgiem norādījumiem! Diezgan pagrūti šeit atrast norādījumus, piem., es cerēju ko labu ieraudzīt http://lv.wikipedia.org/wiki/Vikip%C4%93dija:Veidne vai http://lv.wikipedia.org/wiki/Pal%C4%ABdz%C4%ABba:Veidne , bet izrādās, ka jāmeklē pie failiem :) Termgrauzis 21:41, 8 augustā, 2011 (UTC)

Vai infokaste ir veidnes paveids? Termgrauzis 21:41, 8 augustā, 2011 (UTC)

Jā, protams. Palīdzības lapas nav vēl tik pilnīgas, kā gribētos, bet svarīgākais tur ir. Starp citu, interesantu, informatīvu rakstu iespējams uzrakstīt, vispār nelietojot veidnes :) --ScAvenger 04:54, 9 augustā, 2011 (UTC)
Hm, palīdzības lapu sakārtošanu vajadzētu izvirzīt par prioritāru uzdevumu, jo citādi jauniem lietotājiem ir diezgan problemātiski atšifrēt šos smalkumus un šeit var iesaistīties tikai ļoti tehniski domājoši un īpaši neatlaidīgi cilvēki. Ja palīdzības lapās meklē kaut vai definīciju, kas tad īsti ir "veidne" vai "infokaste", tad nav vispār nekādu sakarīgu rezultātu un tikai ar lielām grūtībām var atrast, ka par veidnēm izrādās ir kaut kur lejā zem attēlu pievienošanas Palīdzība:Faili_un_veidnes. --Termgrauzis 12:59, 19 augustā, 2011 (UTC)
zin ka nav tik traki. neesu ne tehnisks, ne īpaši neatlaidīgs. joprojām neesu izlasījis nevienu palīdzības lapu. sākumā kopēju no līdzīgiem rakstiem visu, kas tur ir (veidnes ieskaitot) un pielāgoju. īzī. un tad jau viss aizgāja, lai radītu rakstus nav baigi daudz jāzina, jāskatās tik kā citos līdzīgos ir darīts un sanāks!  :) --Biafra 13:35, 19 augustā, 2011 (UTC)

Rediģēšanas ailes "Kopsavilkums" nosaukums[labot pirmkodu]

Vikipēdijas šķirkļu rediģēšanā zem izmaiņu loga parādās aile "Kopsavilkums", bet nav uzreiz acīmredzams, par ko tas ir, varbūt visa šķirkļa kopsavilkums? Skatos, ka citās valodās ir paskaidrots smalkāk: angliski 'Edit summary (Briefly describe the changes you have made)'; krieviski 'Izmaiņu apraksts'; franciski - 'Lai citi šīs lapas veidotāji varētu ātri saprast jūsu veiktās izmaiņas, lūdzam šeit sniegt kopsavilkumu' utt. Manuprāt, būtu lietderīgi izmainīt ailes nosaukumu, piem., uz šādu: "Izmaiņu kopsavilkums (īsi aprakstiet veiktās izmaiņas)" PS Atradu, ka rediģēšanas uzstādījumos var atzīmēt iespēju "Atgādināt man, ja kopsavilkuma ailīte ir tukša", citādi man pašam aizmirstās tur kaut ko ierakstīt :) —Šo komentāru pievienoja Termgrauzis (diskusijadevums).

Par to vari palsīt te.--FRK (runas/darbi) 14:20, 9 augustā, 2011 (UTC)
Ieteiktu iepazīties šeit norādītajām lapām un arī šeit.--FRK (runas/darbi) 14:27, 9 augustā, 2011 (UTC)
Kopsavilkuma ailes nosaukumu precizēju. Galu galā lieku rindiņu jau neaizņem. --ScAvenger 19:48, 9 augustā, 2011 (UTC)
Lieliski, prieks redzēt, ka to var tik ātri izmainīt :) Kā tātad tekstam vispār var tikt klāt? :) Termgrauzis 09:45, 10 augustā, 2011 (UTC)
Tos tekstus var izmainīt tikai administratori.--FRK (runas/darbi) 09:46, 10 augustā, 2011 (UTC)

Translation of an article[labot pirmkodu]

Could you help me ? I 'd like to translate that in Latvian. 81.49.127.213 10:53, 12 augustā, 2012 (UTC)

No, sorry to disappoint you, but I'm not interested in this. --Termgrauzis (diskusija) 19:01, 13 augustā, 2012 (UTC)

Smilšu kaste[labot pirmkodu]

Information.svg Sveiki! Mani sauc Edgars2007. Vikipēdijas sakārtošanas nolūkos tiek dzēstas to dalībnieku, kas nav aktīvi Vikipēdijā, vecās smilšu kastes, kā arī tās dalībnieku lapas, kas neatbilst noteikumiem (pārsvarā tā ir dažādu organizāciju, personu reklāma). Ja tomēr turpmākajā darbā ir nepieciešamība atjaunot smilšu kastes saturu, droši saki to šeit. Ja rodas citi jautājumi, vari tos droši šeit uzdot. Paldies! --FRK (diskusija) 2015. gada 21. septembris, plkst. 02.41 (EEST)Atbildēt[atbildēt]

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.57 (EEST)Atbildēt[atbildēt]

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (trešdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 15 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2018. gada 2. jūnijs, plkst. 16.38 (EEST)Atbildēt[atbildēt]