Dalībnieka diskusija:Wiki8634

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Information icon4.svg Esi sveicināts(a) Vikipēdijā!


Iesākumā lūdzam iepazīties ar svarīgāko informāciju, kas jāzina, uzsākot darbu!

Pirms pirmā raksta izveides lūdzam izlasīt lapu Raksta izveidošana un apmeklēt rakstu vedni.


Sveiks(a), Wiki8634. Esi sveicināts(a) Vikipēdijā latviešu valodā.

Vikipēdija ir brīva enciklopēdija ar bezmaksas saturu, kuru var lasīt un rediģēt ikviens.


Diskusiju lapās lūgums parakstīties ar 4 tildēm (~~~~) vai rīku joslā nospiest pogu Vector toolbar signature button.png. Paldies.

-- Sveicējs (diskusija) 2018. gada 24. jūlijs, plkst. 14.05 (EEST)

Saites rakstā[labot pirmkodu]

Labdien! Paldies par piedalīšanos Vikipēdijas darbā! Jūsu izveidoto rakstu nedaudz palaboja pieredzējis Vikipēdijas dalībnieks. Jūsu pēdējos divus labojumus, diemžēl, nācās atcelt — vikisaitēm (dubultajās kvadrātiekavās) ir jābūt, savukārt ārējām saitēm (saitēm uz kādu lapu ārpus Vikipēdijas) jāatrodas raksta beigās, sadaļā "Ārējās saites". Iesaku iepazīties ar rakstu veidošanas pamācību, kā arī pavērot, kā noformēti citi raksti. Citādi Jūs veiksiet lieku darbu, jo izmaiņas, kas neatbilst Vikipēdijas noformēšanas noteikumiem, tiks novērstas. Veiksmi Vikipēdijas darbā! -- Zuiks (diskusija) 2018. gada 26. jūlijs, plkst. 09.22 (EEST)

Arī saites uz citu valodu Vikipēdijām nav pieņemts likt. -- Zuiks (diskusija) 2018. gada 26. jūlijs, plkst. 09.30 (EEST)
Tas ir tādēļ, ka ar šādām saitēm lasītājs tiek maldināts — zila saite tekstā nozīmē, ka ir raksts latviešu valodā. Ja ļoti nepatīk, ka saite ir sarkana, var uzrakstīt īsu "aizmetni" un tam pievienot attiecīgās starpviki saites (tās ir saites uz citvalodu rakstiem, kas atrodas kreisajā pusē apakšā). --ScAvenger (diskusija) 2018. gada 26. jūlijs, plkst. 10.07 (EEST)

Paldies par ieteikumiem un paskaidrojumiem, ļoti noderīgi! (Wiki8634 (diskusija) 2018. gada 26. jūlijs, plkst. 10.36 (EEST))

Es tomēr atliku atpakaļ precizējumu definīcijā, ka tās ir ierīces. No raksta nosaukuma var arī saprast, ka runa ir par, teiksim, tabakas sadalīšanās produktiem. --ScAvenger (diskusija) 2018. gada 26. jūlijs, plkst. 10.42 (EEST)

Izņēmu ierīces, jo ne visi produkti ir tieši ierīces, jo ir arī citas sastāvdaļas (šķidrumi, kārtridži, aromatizētāji un pati tabaka), vai Jums ir kāda ideja, kā to labāk pateikt? Paldies jau iepriekš! (Wiki8634 (diskusija) 2018. gada 26. jūlijs, plkst. 11.55 (EEST))

Tad ir jāmaina pati definīcija, jo nevar būt, ka tabaka karsē tabaku. Lietuvieši, šķiet, savu rakstu ir nosaukuši vienkārši "karsējamā tabaka". Cik saprotu, parastā tabaka netiek izmantota, vajag speciāli sagatavotu tabaku. Ierosinu sākt rakstu ar karsējamās tabakas definīciju — karsējamā tabaka ir tabaka, kas tiek karsēta zemākā temperatūrā nekā ierastās cigaretes, kuras dedzina... Pēc tam jau sīkāk par ierīcēm, kurās to izmanto. --ScAvenger (diskusija) 2018. gada 26. jūlijs, plkst. 12.25 (EEST)