Diskusija:Brāļi Strugacki

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Bibliogrāfija[labot pirmkodu]

@Zuiks, Edgars2007: lūdzu palabojiet to sarakstu. Es mēģināju sadalīt sarakstu 2 slejās ar div col un div col end, bet nesanāca īsti labi. Tad Zuiks arī ko pielika klāt. Rezultātā ir nesaprotami - kur ir romāni, kur dramaturģija utt.--MC2013 (diskusija) 2016. gada 2. jūlijs, plkst. 13.15 (EEST)

Vikisaites[labot pirmkodu]

@Zuiks: kāpēc noņēmi vikisaites no Tarkovska un Stalkera (šis labojums)? Diez vai pietiek, ka raksta sākumā vienu reizi saites uzliek un tad vairs neatkārto. Tā varētu īsiem rakstiem, bet, ja raksts ir garšs - ja grib uzklikšķināt, tad ilgi jāmeklē, kur tad bija tā vienīgā saite. Man šķiet, ka saitēm jāparādās atkal katrā raksta nodaļā. Protams, ne jau vienā rindkopā. @Edgars2007: vai vari tam piekrist un ieteikt likt saites katrā nodaļā?--MC2013 (diskusija) 2016. gada 14. augusts, plkst. 01.01 (EEST)

Hmm, laikam jau jāpiekrīt, ka var likt. --FRK (diskusija) 2016. gada 14. augusts, plkst. 02.16 (EEST)
Pēc tam, kad biju patīrījis saites rakstā NSRD, nolēmu caurskatīt arī savus rakstus, vai saites neatkārtojas. Zinu, ka garā rakstā var būt pieļaujams, ka saite atkārtojas vairākkārt, tikai — cik garš ir garš raksts? Raksts par filmu ”Andrejs Rubļovs” ir krietni garāks, šis salīdzinājumā man šķita īss, tādēļ arī nomainīju. Labi, atlikšu atpakaļ. Ja turpmākajos rakstos būšu ielicis par maz, nav iebildumu pret papildināšanu. —Zuiks (diskusija) 2016. gada 14. augusts, plkst. 09.22 (EEST)
No "Palīdzības":
Vikisaite rakstā drīkst parādīties tikai vienu reizi - tad, kad termins raksta pamattekstā tiek lietots pirmoreiz. Ja lasītājam tas ir ērti, vikisaiti var atkārtot infokastēs, tabulās, attēlu parakstos un atsaucēs.
Cik saprotu — var nenozīmē obligāti. Un kā uzminēt, vai lasītājam tas ir ērti vai ne? Šeit minētas tabulas, saraksti (manas vikisaites bija sarakstos) nē. — Nestrīdos jau pretī par konkrēto gadījumu, man vienkārši šķiet, ka palīdzības teksts te būtu nedaudz jāpārformulē. Zuiks (diskusija) 2016. gada 14. augusts, plkst. 10.07 (EEST)
Nu būsim atklāti — mūsu helps ir vienkārši s*, varbūt ar dažiem izņēmumiem. Cilvēki nodarbojas ar rakstu ražošanu. --FRK (diskusija) 2016. gada 14. augusts, plkst. 10.13 (EEST)

Mazie burti[labot pirmkodu]

@Zuiks: pamanīju, ka labo visās saitēs vārdus uz mazajiem sākuma burtiem. Vai tiešām tas nepieciešams? Vai esmu ko palaidusi garām? Ir kāda vienošanās, ka visi dara tā? --MC2013 (diskusija) 2018. gada 31. marts, plkst. 23.30 (EEST)

@MC2013: Ne speciāli un tikai tad, ja esmu iegājis pirmkodā, lai veiktu kādus citus labojumus, tad pie reizes arī to. Jaunos rakstus jau uzreiz publicēju ar mazajiem burtiem. Skatījos, ka manos rakstos dažkārt tā bija labojuši. Ko saka, piemēram, @ScAvenger:? -- Zuiks (diskusija) 2018. gada 1. aprīlis, plkst. 08.40 (EEST)
Mans uzskats. Nav ko ķēmoties ar to. Ja Tu rakstu raksti, tad ok - liec vikisaites kā gribi - ar mazo, lielo, bet labot to - ir lietderīgāki veidi, kā pavadīt vikilaiku. --Edgars2007 (diskusija) 2018. gada 1. aprīlis, plkst. 09.56 (EEST)
Principā ir pilnīgi vienalga, raksts, kādu to redz lasītājs, no tā nekādi nemainās. Ja nu vienīgi vikikods estētiskāk izskatās, kad nav lielie burti teksta vidū. --ScAvenger (diskusija) 2018. gada 1. aprīlis, plkst. 10.39 (EEST)