Diskusija:Diena (laikraksts)

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Dienas lielums[labot pirmkodu]

Vai tad "Diena" nav viens no lielākajiem laikrakstiem? Ja tā nav, tad man nav skaidrs, kas tad ir tie lielākie laikraksti Latvijā... --Treisijs 20:13, 15 jūnijā, 2010 (UTC)

Nevienai citai avīzei definīcijā nav rakstīts vai tā ir liela vai maza. Diena to, ka viņi ir lielākais rīta laikraksts izdomāja labi sen un, ja nemaldos tad to vismaz pamatoja ar kādiem datiem, kopš tiem laikiem viņi iespējams sen ir zaudēuši pirmo vietu, bet tautai iesēdies galvās tas, ka viņi ir lielākie. Un pēc kā mēra to lielumu ? Lielākais metiens šķiet ir avīzei Rīgas Santīms :) Attiecībā uz šādām avīzēm tiek lietots apzīmējums Nacionālie laikraksti, kas man neliekas pareizs, jo it kā sanāk,ka avīzes pieder valsti ~~Xil (saruna) 20:16, 15 jūnijā, 2010 (UTC)

Beidz trakot un pastāsti pēc kā mēra lielumu ~~Xil (saruna) 20:39, 15 jūnijā, 2010 (UTC) -->3R<---—Šo komentāru pievienoja Krishjaanis (diskusijadevums).

Bija divi. Un es nesaprotu kāpēc ir tik būtiski, lai būtu tieši tāds apzīmējums - es jau paskaidrou kāpēc neieliku Nacionālo variantu, varbūt var teikt Nacioālas aprites vai izplatības ? ~~Xil (saruna) 20:47, 15 jūnijā, 2010 (UTC)

es toč nesaprotu ko tu centies panākt. bet sākotnēji tas teikums par lielāko laikrakstu nav manējais. --Biafra 20:51, 15 jūnijā, 2010 (UTC)

Es cenšos panākt, lai Vikipēdijā netiktu ievietoti reklāmas saukļi (vai šajā gadījumā tam ļoti līdzīgs teksts), īpaši vēl ņemot vērā, ka tie neatbilst patiesībai. Es toč nesaprotu kāda jēga tiešām nesties meklēt atsauci tā vietā, lai izdomātu sinonīmu terminu, kas labāk raksturo laikraksta nozīmīgumu. Turklāt es arī īsti nesaprotu kāpēc izmēram ir tāda nozīme, tanī brīdī, kad laikraksts nevienā pozīcijā nav pirmajā vietā ~~Xil (saruna) 21:03, 15 jūnijā, 2010 (UTC)

ir.lv[labot pirmkodu]

Hei, un kāpēc šeit nekas nav rakstīts par to, ka no Dienas aizgāja žurnālisti un izveidoja ir.lv?—Šo komentāru pievienoja 92.28.174.249 (diskusijadevums).