Dalībnieka diskusija:Krishjaanis

Lapas saturs netiek atbalstīts citās valodās.
Vikipēdijas lapa

Es labprāt atgrieztos un taptu atbloķēts - kaut vai tāpēc, ka tiku nepatiesi nobloķēts, balstoties uz mistiskiem pierādījumiem, kurus vienreiz intepretēja vienā veidā - bet otro reizi - otrā.

P.S. Paldies maniem domubiedriem, kas tur brīvības dvesmas savā elpā un par mani neaizmirst šajā baisajā pasaulē.

Paldies, Kikos - vecais sakārni, ka sataisīji manu diskusiju. Izskatās ka nekas nav mainījies - GreenZebam pubertāte tā arī nav beigusies (vai arī nav sākusies?), dažs labs personāžs, arī te vēl ir. Kaut kā pamaz jūs te esat palikuši - droši vien tāpēc, ka te ir tāda kārtība ar visiem noteikumiem un administratoru bariem (no kuriem puse neko nedara). Es esmu mainījies un mainīšos, pastāvēs kas pārvērtīsies. P.S. Bučas Digitālajai Lauriņai.Krishjaanis (diskusija) 23:16, 17 martā, 2013 (EET)
Bučas arī Ēteriskajai Fejiņai :* no Digitālās Lauriņas (Digitālā Laumiņa vispār būtu psc) :D --Laurijs (diskusija) 16:07, 18 martā, 2013 (EET)
Fejai ar mani saistība ir visai attālināta, bet nu uz tevo laiku es vairs netērēšu. Ja izlemsiet mani atbanot - nenožēlosiet - it īpaši tie, kas tagad balso - Neatbalstu Krishjaanis (diskusija) 21:22, 18 martā, 2013 (EET)

:( Krishjaanis (diskusija) 04:29, 30 martā, 2013 (EET)

Skatīt arī[labot pirmkodu]

Atbloķējiet[labot pirmkodu]

Atbloķējiet mani. Krishjaanis (diskusija) 13:27, 15 septembrī, 2014 (EEST)

Bloķēšanas termiņš[labot pirmkodu]

Varbūt ir vērts norunāt bloka termiņu un atbloķēt šo lietotāju 5 vai 10 gadus pēc tā bloķēšanas? Viņš ir atkārtoti izteicis tādu vēlmi, un varbūt pēc gadiem būs kas mainījies! Vecumdienās jau nebūs bērna prātā! --GreenZeb (diskusija) — 2014. gada 10. oktobrī, plkst. 21.11 (EET)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.55 (EEST)[atbildēt]

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (trešdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 15 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2018. gada 2. jūnijs, plkst. 16.37 (EEST)[atbildēt]