Diskusija:Glēzeris

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

@Feens: vai LĢIA toponīmiķi nabv kļūdījušies? nebūtu jābūt Pīri ezers? --Biafra (diskusija) 2016. gada 13. septembris, plkst. 23.26 (EEST)

Piedāvāju kā pamatnosaukumu vikipēdijā lietot Glēzeris. LĢIA karšu pārlūkā dažādos mērogos ir gan Pīri gan Pīrī. Abi divi ir gimalajiešu lāči. Ja atveido igauņu nosaukumu, tad jābūt Pīrijervs, bet ja latvisko, tad ... nu normāli jālatvisko :) Ezera absolūti lielākā daļa tomēr atrodas Latvijā. --Kikos (diskusija) 2016. gada 14. septembris, plkst. 09.21 (EEST)
Jums taisnība, variet mainīt, es neprotestēju. Personīgi esmu sev nosolījies vadīties no valsts iestādes LĢIA vietvārdu datubāzes un ņe******. --Feens (diskusija) 2016. gada 14. septembris, plkst. 09.27 (EEST)
pārvietoju. jāteic, pat nebiju paskatījies Jāņa sētas kartē. šī ezera lielākā daļa tak Latvijā, te vispār nav ko diskutēt, noteikti jālieto latviskais nosaukums. piekrītu, ka ir vienkāršāk lietot vienu stabilu avotu, lai arī tas ne vienmēr ir izcili kvalitatīvs. --Biafra (diskusija) 2016. gada 14. septembris, plkst. 09.31 (EEST)
Nav zināms vai to Glēzeri lieto vietējie iedzīvotāji, varbūt tas tāds kabineta geogrāfu izgudrojums, tā ka pilnīgi skaidrs tas nav. --Feens (diskusija) 2016. gada 14. septembris, plkst. 09.34 (EEST)
un tu tiešām visā nopietnībā domā, ka kabineta toponīmiķi ir pārliecināti ka nosaukumu Pīrī lieto vietējie ;) man par daudz cinisma un pieredzes kartogrāfijā, lai tam ticētu... --Biafra (diskusija) 2016. gada 14. septembris, plkst. 22.16 (EEST)