Diskusija:Mormona grāmata

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Tajā "Reliģiju grāmatā" bija mormoņu grāmata un internetā arī pārsvarā ir tāpat. Bet, ja jau viņi paši to dēvē par Mormona grāmatu, tad laikam tā būs pareizāk. --ScAvenger 12:50, 3 jūnijā, 2008 (UTC)

Redirekts jau paliek, bet laikam jāmin arī tekstā tas otrs variants. Jeb atstājam tikai viņu pašu versiju? --  Kikos  Vārdi / Darbi  12:52, 3 jūnijā, 2008 (UTC)
Labāk, lai tekstā arī ir abas versijas. --ScAvenger 12:53, 3 jūnijā, 2008 (UTC)

Atlaushos palabot vaadru moroni uz vaardu moronijs un vaardu mormoņu graamata uz vaardu mormona graamata. ticiet man tas buus pareizaak. un vaadru sekta vispaar vajag dzeest no shiis raksta. tas neatbilst patiesiibai ne no teologiskaas puses, ne arii no zinaatniskaas terminalogijas kaa taadas.

--par sektu var deeveet tikai taadaa gadiijumaa ja taa ir atshkeelusies no kaadas citas organizaacijas. Peedeejo dienu sveetaa jeezus kristus bazniica nav atshkeelusies ne no vienas organizaacijas. un cilveeks kas nodibinaaja to bazniicu nebija nevienas bazniicas loceklis bijis. taatad vaards sekta sheit ir nevietaa.

Eņģelis Moroni bija tajā "Reliģiju grāmatā". Savukārt "Ilustrētajā svešvārdu vārdnīcā" (Avots, 2005), mormoņi dēvēti tieši par sektu. --ScAvenger 18:37, 6 jūnijā, 2008 (UTC)

ja taisniba moroni, bet tikai ne latvieshu valodaa. esmu loti labi iepazinies ar sho organizaaciju.

-- ja ir daudzi raksti redzeeti kur shii bazniica ir deeveeta par sektu un veel vairaak graamatu ir redzeets kur piemeeram baptisti un luteraani nav deeveeti par sektaam kas no teologijas puses skatoties ir aplami. katoli piemeeram neiet zem vaarda sekta jo nav atshkeelushie ne no vienas bazniicas vai organizaacijas. toties visi kas ir atshkeelushies no katoliem ir sektas. taanu tas ir.

Sk. rakstu sekta. Tikpat labi katoļus var uzskatīt par jūdaisma sektu :) --ScAvenger 19:31, 6 jūnijā, 2008 (UTC)

nu ja ir kaada oficiaala saistiiba juudaistiem ar katoliem un dokumentu lieciibas ka katoli buutu atshkeelushies no juudaistiem tad taa vareetu teikt. bet vispaar skats uz judaistiem nav tik vienkaarsh kaa gribeetos, jo starp pashiem juudaistiem pastaaveeja sektas. cik man ir zinaam tad katolu bazniica vai citiem vaardiem romas bazniica izniicinaaja jeezus kristus bazniicu un atsakaas no jebkaadas saistiibas ar to bazniicu. pavisam cita lieta ir ar tiem juudiem kas jau kristus laikaa ateicaas no kristus bazniicas un taadu bija vairaakumaa. toties arii vini distanceejaas no katoliem. bet pashos pamatos katoli tomeer izskataas kaa politisks iestaadiijums kas sadarbojaas ar romas valdiibu paliidzeedami tai cilveekus tureet paklausiibaa.

man ir problēmas ar sho rakstu. mekleetaajs neizmet sho rakstu ar uzrakstu marmona graamata. es izveidoju rakstu kur arii ir saite uz marmonu graamatu, bet arii saite ir sarkanaa kraasaa taa it kaa raksts marmona graamata nepastaaveetu.

Marmona vai Mormona ? -Yyy 18:39, 7 jūnijā, 2008 (UTC)

laikam taa buus taa probleema paldies Yyy