Diskusija:Talavija

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

"Dzēsta klaji melīga un cieņu aizskaroša informācija par korporāciju Talavija."

Laipni lūdzu augsti godātos korporeļus padiskutēt par savu korišu lomu Latvijas Republikas civiliedzīvotāju apšaušanā. Ar avotiem, kas apgāž Ezergaiļa skaidri identificēto lomu, līdz pat Arāja komandas palamai "Arājšen buršen".

Konventa materiālus, sic! tic! tac! rakstītas vēstules no viena otram un citus neakadēmiskus materiālus nepiedāvāt. Jezups (diskusija) 2016. gada 5. maijs, plkst. 22.44 (EEST)

Par holokaustu[labot pirmkodu]

Diskusijā par Seloniju atrodamas ieskenētas attiecīgās Ezergaiļa grāmatas lappuses. --Papuass (diskusija) 2017. gada 20. februāris, plkst. 12.46 (EET)

Ezergaiļa grāmata.[labot pirmkodu]

https://failiem.lv/u/vvu8qb7z#/view/IMG_0879.JPG Tieši to arī ieteiktu cienījamajam administratoram pirms atcelt labojumus - ieskatīties minētajā grāmatā. 182. lapaspusē nav minēts neviens konkrēts Talavijas loceklis, kā arī neviena konkrēta norādījuma uz Talavijas kā organizācijas līdzdalību minētajās aktivitātēs. Vienīgais teikums, kur vispār minēta Talavija "Having penetrated Lettonia, Arājs could draw upon the membership of other fraternities - Selonija, Tālavija, and Livonica - frequently mentioned in connection with the commando" Tātad kautkādi minējumi par to kas varētu būt bijis, bet varētu arī nebūt. Un jau pats autors pie šī teikuma piezīmēs raksta "It must be said that the witnesses testifying about the fraternity component in the commando usually deal in generalities and impressions rather than statistical knowledge" Tātad kauktādi nenosaukti un nekonkrēti liecinieki, kuri nezināmos apstākļos un nezināmā laikā ir devuši kautkādas vispārējas liecības. Piedevām atļaušos piezīmēt, ka dažu atsevišķu organizācijas biedru iesaistīšanās kādās aktivitātēs automātiski nenozīmē ka organizācija atbalsta šādu rīcību. Ārāja komandā bija viens futbolists - tātad visi futbolisti piedalījās holokaustā, steidzami postējam šādu "papildinājumu" Latvijas Futbola federācijas lapā?

Dzēstajā tekstā nebija minēts, ka organizācija atbalsta, tāpēc fantāzijas par LFF aizmirstam. Jāpiekrīt, ka konkrēti uzvārdi nav nosaukti, tāpēc piedāvāju ievietot tekstu kā Selonijas rakstā "Saskaņā ar vēsturnieku A.Ezergaili, atsevišķi Talavijas biedri varētu būt bijuši iesaistīti Arāja komandā, taču viņš nav norādījis ne konkrētas personas, ne sadarbības faktus."--Papuass (diskusija) 2017. gada 20. februāris, plkst. 14.32 (EET)