Diskusija:Ventonia

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Specifiskie saīsinājumi[labot pirmkodu]

Vai mēs kaut kur nevienojāmies, ka speciālos saīsinājumus ar izsaukuma zīmēm korporāciju rakstos nelietojam? Ne visi zina, ko nozīmē, piemēram, t/l v!sen! --ScAvenger (diskusija) 2017. gada 3. decembris, plkst. 21.23 (EET)

Atradu, ka šeit par to runāts, bija laikam vēl vienā FRK diskusijā. Šķiet, ka vienojušies neesam, tikai ieteikumu līmenī. -- Zuiks (diskusija) 2017. gada 3. decembris, plkst. 21.46 (EET)
@Jānis Leikučs: — vajadzētu rakstā iztikt bez saīsinājumiem. --Papuass (diskusija) 2017. gada 3. decembris, plkst. 21.48 (EET)
@Papuass: - enciklopējai ir savs specifisks stils. Ja tiek peņemts lēmums, kurš nevienam nav zināms, nav mana problēma. katru dienu šeit neesmu. Ja nepieciešams atšifrējums, tad esiet laipni un uztaisiet linku ar gataviem atšifrējumiem, kuru var pievienot rakstam. PS. Labot Ventonia sadaļu nedrīkst. vēl būs precizējumi. PSS. saskaros ar problēmu, kad nav iespējams ievietot foto no Ventonia arhīva. Ir kādi risinājumi? PSSS. Latvijas enciklpēdijas elektroniskā versija būs feina un ieteiktu krāt rakstus tai, protams, vispirms ļoti nopietna zinātniska cenzūra priekšā ir. —Šo komentāru pievienoja Jānis Leikučs (diskusijadevums).
Komentārs par to, ka vajadzētu atšifrēt saīsinājumus, nebija domāts kā aizvainojums par to, ka nepārzināt kaut kādus šeit pieņemtus noteikumus, bet gan ieteikums, kā padarīt rakstu uztveramu cilvēkam, kas neko iepriekš nav dzirdējis par korporācijām. Bet par šo — "Labot Ventonia sadaļu nedrīkst" — atvainojiet, šāds ierobežojums nav iespējams. Ja vēlaties neizmaināmu informāciju, ievietojiet to savā mājaslapā. --Papuass (diskusija) 2017. gada 3. decembris, plkst. 22.21 (EET)
Tur tā lieta, ka šeit ir enciklopēdija, tāpēc nevajadzētu rakstīt tā, kā pieņemts korporāciju dokumentos. Var taču uzrakstīt visiem saprotami, ka tas un tas cilvēks ir filistrs vai seniors. Par foto ievietošanu — iespējams, nebija vēl pagājušas četras dienas kopš reģistrēšanās. Pamēģiniet vēlreiz. Ir gan arī jāatceras, ka jāievēro autortiesības. Ja nevēlaties, ka citi, rediģējot rakstu, maisās pa vidu, ielieciet raksta sākumā {{inuse}}. --ScAvenger (diskusija) 2017. gada 3. decembris, plkst. 22.26 (EET)
Starp citu, par Latvijas enciklopēdiju — man šķiet, viņi paziņoja, ka ar Vikipēdiju nesadarbosies... --ScAvenger (diskusija) 2017. gada 3. decembris, plkst. 22.41 (EET)