Homer's Enemy

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Homer's Enemy
"Simpsonu" sērija
Sērijas nr. 8. sezona
176. sērija
Režisors Džims Rīdons
Scenārists Džons Švalcvelders
Pirmā pārraide 1997. gada 4. maijs[1]

Homer's Enemy ir amerikāņu animētā seriāla "Simpsoni" astotās sezonas 23. sērija. Pirmoreiz tā tika pārraidīta 1997. gada 4. maijā. Sēriju sarakstīja Džons Švalcvelders, režisēja — Džims Rīdons.

Sižets[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Springfīldas atomelektrostacijā ir jauns darbinieks — Frenks Graimss. Viņš sāk strādāt 7G sektorā kopā ar Homēru, Leniju un Karlu. Homērs sāk tracināt Graimsu ar savu slinkumu un bezatbildību. Frenkam nepatīk, ka šāds cilvēks ir drošības inspektors 7G sektorā. Tikmēr Bārts par vienu dolāru nopērk pamesto rūpnīcu.

Homērs grib salabt ar Graimsu un aicina viņu pie sevis uz vakariņām. Vakariņās Frenks nevar saprast, ka tik slinkam cilvēkam var būt tik skaista sieva, māja un trīs bērni, viens no kuriem ir rūpnīcas īpašnieks. Nākamajā dienā Graimss aicina Homēru pieteikties bērnu modelēšanas konkursā, lai apkaunotu viņu kolēģu priekšā un pierādītu visiem, cik stulbs Homērs ir patiesībā. Tomēr Bērnss piešķir Homēram 1. vietu un Graimss sajūk prātā. Viņš sāk uzvesties kā Homērs un nomirst, pieskaroties elektrības vadam.

Kritika[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Šī sērija tiek uzskatīta par pārāk cietsirdīgu un drūmu. Pēc sērijas pirmizrādes daudzi fani sajuta, ka tā ir bijusi pārāk drūma, ne visai asprātīga un Homērs attēlots kā neaudzināts cilvēks.

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. «Homer's Enemy» (angļu). IMDb. Skatīts: 2018. gada 13. oktobrī.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]