Jauniņā (pirmā sezona)

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
"Jauniņā"
New Girl season 1 DVD.jpg
Pirmās sezonas DVD
Valsts Karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV
Sēriju skaits 24
Pārraide
Pārraidītājs Fox
Oriģinālā pārraide 2011. gada 20. septembris — 2012. gada 8. maijs
Sezonu hronoloģija

← Iepriekšējā
Nākamā →
Otrā sezona

Seriāla "Jauniņā" (New Girl) pirmā sezona tiek pārraidīta televīzijas kanālā Fox no 2011. gada 20. septembra. Pirmajā sezonā tika iekļautas 24 sērijas.

Sērijas[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Nr. Nosaukums Režisors Scenārists Pirmā pārraide Prod.
kods
Skatītāji ASV (miljonos)
1PilotDžeiks KasdensElizabete Merivetera2011. gada 20. septembris1ATM7910,28[1]
Satriekta par savu krāpjošos puisi, Džesika "Džesa" Deja (Zoja Dešanela) pārvācas uz dzīvi pie trim vientuļiem puišiem: Šmita (Makss Grīnfīlds), Nika (Džeiks Džonsons) un Kauča (Deimons Vejenss), lai pārdzīvotu šķiršanos. Puiši cenšas viņu izdabūt ārā no dzīvokļa un cenšas pālīdzēt tikt atpakaļ randiņu dzīvē ar Džesas labākās draudzenes Sisas (Hanna Simona) palīdzību, taču pēc tam saprot, ka viņiem tiešām rūp Džesa kā draugs.
2KryptoniteDžeiks KasdensElizabete Merivetera2011. gada 27. septembris1ATM019,28[2]
Džesa nejauši ar basketbola bumbu sadauza televizoru. Pēc tam Niks un Šmits cenšas pārliecināt Džesu, lai viņa savāc mantas un televizoru no mājas, kurā dzīvoja kopā ar savu bijušo draugu. Pēc Kauča aizbraukšanas atgriežas bijušais draugs Vinstons (Lamūrns Moriss), kas atgriezies no Latvijas, kur spēlējis basketbolu. Vinstons manipulē ar Šmitu, lai atgūtu savu veco istabu.
3WeddingDžeisons VainersDoniks Kerijs2011. gada 4. oktobris1ATM048,65[3]
Niks uztraucas, ka drauga kāzās satiks savu bijušo draudzeni Kerolīnu (Mērija Elizabete Elisa), tāpēc lūdz Džesu braukt viņam līdzi. Kāzās Vinstons uztver pārāk nopietni savus vietu ierādītāja pienākumus un Šmits cenšas bildināt savu bijušo mīlestību Brūku (Keitija Kesidija), taču jūt simpātijas arī pret citu draudzeni Grečenu (Nataša Laiona).
4NakedDžeiks KasdensDž. Dž. Filbina2011. gada 1. novembris1ATM027,42[4]
Džesa nejauši ienāk Nika istabā, kurš tobrīd bija kails, tādējādi izjaucot viņa pašpārliecinātību attiecībās ar Amandu (Leika Bella). Lai varētu veiksmīgi piedalīties darba intervijās Vinstons iepazīstas ar pēdējos divos gados popkultūrā notikušo.
5Cece CrashesDžons HamburgsReičela Akslera2011. gada 8. novembris1ATM036,84[5]
Džesa uztraucas par Sisu, ka viņai Niks var iepatikties vairāk nekā vienkāršs draugs. Tikmēr Šmits cenšas beidzot uzsākt attiecības ar Sisu.
6ThanksgivingMigels ArtetaBēklijs Džonsons2011. gada 15. novembris1ATM066,91[6]
Džesa ielūdz savu darba kolēģi Polu (Džastins Longs), pret kuru viņai ir simpātijas, uz Pateicības dienas pusdienām viņas dzīvoklī. Visi puiši izņemot Niku sāk iedraudzēties ar Polu. Sisai sāk iepatikties Šmits Pateicības dienas pusdienu gatavošanas laikā.
7BellsPeitons RīdsLūhs Rakhe2011. gada 29. novembris1ATM057,59[7]
Vinstons pievienojas Džesas zvaniņu ansamblim, taču vēlāk tiek izraidīts no grupas. Niks un Šmits strīdas par naudu.
8Bad in BedDžese PerecsDžošs Malmuts2011. gada 6. decembris1ATM076,79[8]
Džesa lūdz puišiem padomus seksam ar Polu. Šmits konkurē ar darba kolēģi (Eva Amuri) priekšnieces (Mišela Vatkinsa) ballītē.
9The 23rdDžeisons VainersDoniks Kerijs2011. gada 13. decembris1ATM106,82[9]
Šmits Ziemassvētku pasākumā ierodas ar dzīvokļa biedriem un Sisu. Pols atzīstas mīlestībā Džesai, taču viņas jūtas nav tādas pašas. Šmits Sisai uzdāvina īpašas, viņai veidotas smaržas. Vinstons sadraudzējas ar Šmita priekšnieces dēlu.
10The Story of the 50Trojs MillersLūhs Rakhe2012. gada 17. janvāris1ATM086,97[10]
Džesa uzņemas rīkot Šmita 29. dzimšanas dienas svinības. Skolas autobuss tiek pārveidots par ballīšu autobusu. Tāpat Džesa uzaicina savu priekšnieci (Reičela Herisa). Niks iepazīstina savus draugus ar jauno draudzeni Džūliju (Lizija Keplena). Tiek izklāstīts, kādēļ naudas burkā atrodas 50 dolāru banknote.
11Jess and JuliaDžeiks KasdensSižets: Lūhs Rakhe
Teleplay: Elizabete Merivetera un Lūhs Rakhe
2012. gada 31. janvāris1ATM127,29[11]
Nika draudzene Džūlija, kas ir juriste, palīdz Džesai tiesā, lai viņai nav jāmaksā 800 dolāru lielais sods par braukšanas pārkāpumu. Taču tas pārvēršas strīdā starp abām sievietēm. Vinstons atjauno attiecības ar savu bijušo draudzeni Šelbiju (Kali Hauka).
12The LandlordPeitons RīdsSižets: Džo Ports un Džo Vaismens
Teleplay: Bērklijs Džonsons un Džošs Malmuts
2012. gada 7. februāris1ATM116,83[12]
Pretēji Nika vēlmēm Džesa vēlas iepatikties bēniņos dzīvojošajam mājas saimniekam (Džefs Kobers). To darot, viņa neapzināti apdraud savu un puišu dzīvi dzīvoklī, puiši ir spiesti atzīt, ka ir veikuši vairākas "neoficiālas" izmaiņas dzīvoklī. Tikmēr Šmits cenšas atšifrēt savas priekšnieces Kimas (Džiliana Vigmane) nodomus.
13Valentine's DayTakers GeitssLeslijs Veiks Vebsters2012. gada 14. februāris1ATM136,47[13]
Pirmo reizi Valentīna dienā esot bez drauga, Džesa pārliecina Šmitu palīdzēt viņai atrast puisi, ar kuru nodibināt vienas nakts sakarus. Nika romantiskie plāni tiek izjaukti, kad viņš apzinās, ka vairāk laika ar savas draudzenes palīgu (Klārks Djūks) nekā ar viņu. Vinstons piedalās savas draudzenes organizētajā meiteņu ballītē.
14BullyDens AtiassDeivids Valperts2012. gada 21. februāris1ATM156,27[14]
Kad Džesa cenšas apturēt klases kausli, viņa apjauš, ka ir kļuvusi par neaudzinātas meitenes upuri (Džoja Kinga). Savukārt Šmits ir sajūsmā par attiecībām ar Sisu. Taču viņam nepatīk tas, ka viņa vēlas tās paturēt slepenībā. Niks kļūst emocionāli nomākts, kad Džūlija viņam nosūta kaktusu un vēlāk paziņo par attiecību pārtraukšanu.
15InjuredLinna ŠeltoneSižets: Džo Ports, Džo Vaismens un Dž. Dž. Filbins
Teleplay: Dž. Dž. Filbins
2012. gada 6. marts1ATM096,00[15]
Kad Niks amerikāņu futbola spēles laikā gūst savainojumu un Džesa atklāj, ka viņam nav apdrošināšanas, viņa izlemj aizvest pie savas draudzenes ginekoloģes. Niks izvērtē savu dzīvi, kad sākotnēji šķietami nekaitīgais muguras savainojums var izrādīties daudz nopietnāks nekā domāts sākotnēji. Savukārt Vinstonam jāizdara izvēle par mašīnu un Šmita un Sisas attiecības sāk kļūt emocionālas.
16ControlDžesa PerecsBrets Bērs un Deivs Finkels2012. gada 13. marts1ATM145,74[16]
Kad Džesa sāk saprast, ka Šmits dara visus mājasdarbus viens pats, viņa cenšas palīdzēt atslābt, tādējādi izjaucot starp draugiem esošo balansu. Savukārt Niks strīdas ar Vinstonu par naudu un parāda, kas viņam jāatdod Vinstonam pēc zaudētas pokera spēles, atgriešanu.
17Fancyman (pirmā daļa)Peitons RīdsDž. Dž. Filbins un Niks Adamss2012. gada 20. marts1ATM165,18[17]
Džesa negribīgi satiekas ar viena no viņas skolēna tēviem. Niks cenšas nopirkt jaunu mobilo telefonu, savukārt Šmits ar Vinstonu piedalās viktorīnas spēlē bārā.
18Fancyman (otrā daļa)Mets ŠekmensBēklijs Džonsons & Kima Rozenstoka2012. gada 27. marts1ATM174,96[18]
Džesas randiņš ar Raselu neievirzās vēlamā gultnē. Niku apciemo viņa koledžas draugs (Mārtins Sterss), lai palīdzētu tikt pāri attiecību pārtraukšanai ar Džūliju. Savukārt Vinstons sāk uztraukties, kad Šelbija dodas kopā ar draudzenēm brīvdienās uz Meksiku. Vinstons nejauši atklāj, ka Šmits un Sisa satiekas.
19SecretsDeivids VeinsDžošs Malmuts2012. gada 3. aprīlis1ATM184,59[19]
Vinstons izklāsta par Sisas un Šmita attiecībām Nikam un Džesai, kura šīs ziņas neuztver patīkami. Viņa izlemj, ka nedrīkst dzīvot ar noslēpumiem un starp dzīvokļa iemītniekiem notiek to izklāstīšana. Niks lūdz Šmita palīdzību, lai spētu satikties ar divām sievietēm vienlaikus.
20NormalDžese PecersLuvs Rakhe2012. gada 10. aprīlis1ATM195,23[20]
Pēc pavadītas nedēļas nogales pie Rasela, viņa piedāvā draugam pavadīt nākamās brīvdienas pie viņas. Taču pavadītās brīvdienas neievirzās vēlamā gultnē. Vinstons tiek pie sava sapņu darba, taču viņa mīļākais sporta radio raidījumu vadītājs (Fils Hendrijs), pie kura ir pieteicies darbā, izrādās ir rasists. Tāpat sērijā epizodiska loma ir arī Karīmam Abduldžabaram.
21KidsTristrams ŠapīroDoniks Kerijs & Lesleja Veika Vebstera2012. gada 17. aprīlis1ATM205,22[21]
Džesa satiek Rasela bijušo sievu Ouliju (Džeanna Triplehorna) un piekrīt pieskatīt viņas meitu, kurai iepatīkas Niks. Sisa uztraucas, ka viņa ir palikusi stāvoklī no Šmita. Niks satiekas ar koledžas studenti Hloju (Hloja Bridžesa), kas ir daudz jaunāka nekā Niks domā. Vinstons cenšas dabūt savu bosu Maikla Stehena vadītajā sarunu šovā.
22TomatoesMaikls ŠpillersDeivids Volperts & Kima Rozenstoka2012. gada 24. aprīlis1ATM215,20[22]
Džesa pieņem, ka starp Raselu un Ouliju vēl joprojām ir seksuāla saikne, tāpēc viņa cenšas saņemt tādas sajūtas no Rasela arī pret sevi, taču viss neizvēršas kā plānots. Niks uz laiku pārtrauc satikties un sāk audzēt tomātus, taču viņam tas neizdodas. Sisa atzīstas Šmitam mīlestībā.
23BackslideNanete BursteinaDeivids Kvandts2012. gada 1. maijs1ATM224,20[23]
Kad Džesa un Niks atkal satiekas ar Polu un Kerolīnu, draugi sāk uztraukties, ka viņiem var sākt zust ticība romantiskām attiecībām. Savukārt Šmits cenšas neuzbudināties, jo viņam ir medicīniska rakstura problēmas, un Vinstons cieš no pagājušās nakts pasēdēšanas sekām.
24See YaMaikls SpillersSižets: Elizabete Merivetera
Teleplay: Brets Baers un Deivs Finkels
2012. gada 8. maijs1ATM235,61[24]
Niks ir uztraucies par pārvākšanos uz citu dzīvokli ar Kerolīnu. Viņš ar Vinstonu un Šmitu aizbrauc uz tuksnesi, kur viņi iesprūst, kad Niks aizmet prom mašīnas atslēgas. Pēc tam atslēgas izmet arī Džesu, kuru puiši ir saukuši palīgā. Draugi izlemj palikt tuksnesī līdz nākamajai dienai. Būdami tuksnesī, par attiecībām sāk strīdēties Šmits un Sisa. Nākamajā dienā Džesa atrod atslēgas un viņi dodas atpakaļ uz Čikāgu. Taču Niks saprot, ka viņš vēl nav gatavs kopdzīvei ar Kerolīnu un atgriežas dzīvot pie draugiem.

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

 1. Robert Seidman. «Tuesday Finals: New Girl, Glee, NCIS, DWTS Results Adjusted Up; Body of Proof Adjusted Down». TV by the Numbers, 2011. gada 21. septembris. Skatīts: 2011. gada 21. septembris.
 2. Bill Gorman. «Tuesday Final Ratings: Glee, New Girl, NCIS:LA, DWTS, Biggest Loser Adjusted Up; Body of Proof Adjusted Down». TVbytheNumbers, 2011. gada 28. septembris. Skatīts: 2011. gada 28. septembris.
 3. Robert Seidman. «Tuesday Final Ratings: NCIS, Glee, Unforgettable, 90210, Others Adjusted Up; Body of Proof Adjusted Down». TvbytheNumbers, 2011. gada 5. oktobris. Skatīts: 2011. gada 5. oktobris.
 4. Robert Seidman. «Tuesday Final Ratings: 'Last Man Standing,' 'Glee,' 'New Girl' Adjusted Up; 'Body Of Proof' Adjusted Down». TV by the Numbers, 2011. gada 2. novembris. Skatīts: 2011. gada 3. novembris.
 5. Robert Seidman. «Tuesday Final Ratings: 'Dancing With the Stars' Adjusted Up; No Adjustment for 'New Girl'». Tv by the Numbers, 2011. gada 9. novembris. Skatīts: 2011. gada 9. novembris.
 6. Bill Gorman. «Full Tuesday Final Ratings: 'Glee,' 'NCIS:LA,' 'Parenthood' Adjusted Up; 'Body Of Proof' Adjusted Down». Tv by the Numbers, 2011. gada 16. novembris. Skatīts: 2011. gada 16. novembris.
 7. Robert Seidman. «Tuesday Final Ratings: 'Parenthood' Adjusted Down». TV by the Numbers, 2011. gada 30. novembris. Skatīts: 2011. gada 1. decembris.
 8. Bill Gorman. «Tuesday Final Ratings: 'Glee,' 'Last Man Standing' Adjusted Up». TV by the Numbers, 2011. gada 7. decembris. Skatīts: 2011. gada 7. decembris.
 9. Robert Seidman. «Tuesday Final Ratings: 'NCIS,' 'Glee,' 'Unforgettable' Adjusted Up». TV by the Numbers, 2011. gada 14. decembris. Skatīts: 2011. gada 14. decembris.
 10. Bill Gorman. «Tuesday Final Ratings: 'Glee' Adjusted Up». TV by the Numbers, 2012. gada 19. janvāris. Skatīts: 2012. gada 19. janvāris.
 11. Bill Gorman. «Tuesday Final Ratings: 'Glee' Adjusted Up; 'Raising Hope' Adjusted Down». TV by the Numbers, 2012. gada 1. februāris. Skatīts: 2012. gada 2. februāris.
 12. Robert Seidman. «Tuesday Final Ratings: 'NCIS,' 'Glee,' 'The Biggest Loser Adjusted Up; 'Raising Hope' Adjusted Down». TV by the Numbers, 2012. gada 8. februāris. Skatīts: 2012. gada 8. februāris.
 13. Bill Gorman. «Tuesday Final Ratings: 'Ringer,' 'The Biggest Loser' Adjusted Up; 'New Girl' Adjusted Down». TV by the Numbers, 2012. gada 15. februāris. Skatīts: 2012. gada 16. februāris.
 14. Sara Bibel. «Tuesday Final Ratings: 'Glee,' 'Unforgettable,' 'Body of Proof' Adjusted Up 'NCIS,' 'NCIS: LA,' 'Raising Hope' Adjusted Down». TV by the Numbers, 2012. gada 23. februāris. Skatīts: 2012. gada 23. februāris.
 15. Sara Bibel. «Tuesday Final Ratings : 'The Biggest Loser' Adjusted Up». TV by the Numbers, 2012. gada 7. marts. Skatīts: 2012. gada 8. marts.
 16. Amanda Kondolojy. «Tuesday Final Ratings: 'The Biggest Loser' 'I Hate My Teenage Daughter' 'New Girl' Adjusted Up». TV by the Numbers, 2012. gada 14. marts. Skatīts: 2012. gada 14. marts.
 17. Sara Bibel. «Tuesday Final Ratings: 'NCIS,' 'New Girl' and 'The Biggest Loser' Adjusted Up». TV by the Numbers, 2012. gada 21. marts. Skatīts: 2012. gada 21. marts.
 18. Amanda Kondolojy. «Tuesday Final Ratings: 'NCIS', 'Biggest Loser','DWTS' 'NCIS:LA', 'New Girl', & 'Unforgettable' Adjusted Up; 'Body of Proof' Adjusted Down», 2012. gada 28. marts. Skatīts: 2012. gada 28. marts.
 19. Sara Bibel. «Tuesday Final Ratings: 'Dancing With the Stars Results' Adjusted Up», 2012. gada 4. aprīlis. Skatīts: 2012. gada 4. aprīlis.
 20. Sara Bibel. «Tuesday Final Ratings: 'New Girl', 'NCIS: Los Angeles', 'Last Man Standing' Adjusted Up; 'Raising Hope', 'Ringer', 'Biggest Loser' Down». TV by the Numbers, 2012. gada 11. aprīlis. Skatīts: 2012. gada 11. aprīlis.
 21. Amanda Kondolojy. «Tuesday Final Ratings: 'Biggest Loser' & 'DWTS' Adjusted Up; 'Raising Hope' Adjusted Down». TV by the Numbers, 2012. gada 18. aprīlis. Skatīts: 2012. gada 18. aprīlis.
 22. Amanda Kondolojy. «Tuesday Final Ratings: 'The Voice' Adjusted Up; 'Fashion Star' Adjusted Down». TV by the Numbers, 2012. gada 25. aprīlis. Skatīts: 2012. gada 25. aprīlis.
 23. Sara Bibel. «Tuesday Final Ratings: 'New Girl', 'NCIS', 'Glee', 'Dancing With the Stars', 'Biggest Loser', 'Last Man Standing' Adjusted Up». TV by the Numbers, 2012. gada 2. maijs. Skatīts: 2012. gada 2. maijs.
 24. Amanda Kondolojy. «Tuesday Final Ratings: 'Voice', 'Glee', 'DWTS' + 'NCIS' Adjusted Up; 'LA Complex', + 'Private Practice' Adjusted Down». TV by the Numbers, 2012. gada 9. maijs. Skatīts: 2012. gada 9. maijs.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]