Jauniņā

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
New Girl
NewGirlintertitle.png
Žanrs Situāciju komēdija
Veidotājs (-i) Elizabete Merivetera
Lomās Zoja Dešanela
Džeiks Džonsons
Makss Grīnfīlds
Lamorns Moriss
Hanna Simona
Atklāšanas motīvs Zoja Dešanela — Hey Girl[1]
Valsts Karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV
Valoda(s) Angļu
Sezonu skaits 4
Sēriju skaits 94 (sēriju uzskaitījums)
Izstrāde
Filmēšanas vieta Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Losandželosa, Kalifornija, ASV
Sērijas garums 22 minūtes
Translācija
TV kanāls Fox
Attēla formāts 480i (SDTV)
720p (HDTV)
Translācijas periods
 • 2011. gada 20. septembris
 — pašlaik
Ārējās saites
Oficiālā mājaslapa

"Jauniņā"[2] (New Girl) ir amerikāņu komēdijseriāls. To translē televīzijas kanāls Fox, un to filmē Losandželosā, ASV. Galvenās lomas seriālā atveido Zoja Dešanela, Džeiks Džonsons, Makss Grīnfīlds un Lamorns Moriss. Seriāls tiek translēts Fox televīzijas kanālā kopš 2011. gada 20. septembra.[3] Pašlaik ir pārraidītas četras sezonas (kopā 94 sērijas).

"Jauniņā" ir ticis nominēts Zelta Globusa balvai kā labākais televīzijas seriāls un Z. Dešanela Zelta Globusam tikusi nominēta kā labāka komēdijseriālu aktrise.

Sižets[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Seriāls ir par Džesiku "Džesu" Deju (attēlo Zoja Dešanela), jauku meiteni, kas tuvojas 30 gadu slieksnim, kas cenšas tikt pāri attiecību pārtraukšanai ar draugu, kas krāpis viņu. Taču viņa atrod jaunu dzīvokli, ievācoties dzīvot pie trim savstarpēji pazīstamiem puišiem: Nika (bārmenis), Šmita (jurists un mūsdienu Kazanova) un Vinstona (bijušais basketbolists, kas spēlējis Latvijā). Palīdzēt tikt pāri viņai palīdz draudzene Sisa (modele).[4]

Aktieri[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

 • Zoja Dešanela attēlo Džesiku "Džesu" Deju, "jauniņo", no Oregonas. Viņa ir jauka skolotāja, kas tuvojas 30 gadu slieksnim. Viņa pārvācas pie trim puišiem pēc viņu sludinājuma izlasīšanas Craigslist portālā pēc attiecību izbeigšanas ar bijušo draugu. Viņa parasti tiek iesaistīta neērtās situācijās viņas nepatikas pret konfrontāciju dēļ. Viena no Džesas personības īpašībām ir tieksme vienmēr dziedāt, bieži vien dziesmu vārdi ir par konkrēto situāciju.
 • Džeiks Džonsons attēlo Niku Milleru, vienu no Džesas jaunajiem dzīvokļa biedriem.[5] Niks ir bārmenis, ir no Čikāgas, dzimis 1981. vai 1982. gadā (30 gadus vecs). Viņš tika izmests no juridiskās koledžas pēc trim semestriem zemo atzīmju dēļ.
 • Makss Grīnfīlds attēlo Šmitu, vienu no Džesas jaunajiem dzīvokļa biedriem. Viņš ir stereotipisks sievišķīgs vīrietis, tāpēc pārējie mēdz viņu saukt par douche bag. Šmits ir vienīgais vīrietis darba kolektīvā.
 • Lemorns Moriss attēlo Vinstonu Bišopu, vienu no Džesas jaunajiem dzīvokļa biedriem. Viņš ir viens no sākotnējiem četriem puišiem, kas ievācās dzīvoklī, uz viņa istabu pārvācās Džesa. Vinstons atgriezās no Latvijas, kur profesionālā līmenī spēlējis basketbolu Latvijas Basketbola līgā. Viņš ir ļoti konkurētspējīgs un apgūst jaunas iemaņas īsā laikā, taču viņam ir grūti ilgi saglabāt darbu, jo ātri paliek garlaicīgi, pildot vienveidīgos uzdevumus.
 • Hanna Simona attēlo Sisu Mejersu, Džesas labāko draudzeni kopš bērnības un modeli.

Deimona Vajansa attēlotais Kaučs bija redzams vienīgi pirmās sezonas pirmajā sērijā. Viņš kopā ar Niku, Šmitu un Vinstonu ir sākotnējie dzīvokļa iemītnieki. Otrajā sērijā Vinstons atgriežas, savukārt Kaučs aiziet.

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

 1. Hey Girl (Theme from "New Girl") – Single
 2. «Kanāls 2 decembri iesāk ar bagātīgu jaunumu klāstu!». Kanals2.lv. Skatīts: 2012. gada 28. novembrī.
 3. Robert Seidman. «FOX Announces 2011 Fall TV Premiere Dates». TV By the Numbers, 2011. gada 23. jūnijs. Skatīts: 2011. gada 23. jūnijs.
 4. Fox orders Zooey Deschanel's The New Girl, Jaime Pressly's "Teenage Daughter" to series, Entertainment Weekly, May 10, 2011
 5. «Nick on New Girl». Fox.com. Skatīts: 2011-09-21.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]