Kakaši Hatake

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Kakaši Hatake
"Naruto" tēls
Pirmā parādīšanās

"Naruto" 3. nodaļa
Autors

Masashi Kishimoto
Ieskaņo

Informācija
Suga cilvēks
Dzimums vīrietis

Kakashi Hatake (japāņu: はたけ カカシ Hatake Kakashi) ir izdomāts personāžs Masasi Kisimoto radītajā mangā un anime "Naruto".

Stāstā Kakashi ir "Komandas 7" skolotājs un līderis. Viņš ir attēlots kā savrupa un apātiska persona, bet, stāstam attīstoties, viņa uzticība draugiem un studentiem kļūst acīmredzama. Stāstā tiek plaši aprakstīta arī Kakashi pagātne. Viņš ir parādījies trīs "Naruto" filmās, kā arī dažās videospēlēs.

Biogrāfija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Kad Kakashi bija vēl bērns, viņa tēvs, kurš bija godājams Konohas nindzja, pameta izšķirošu misiju, lai glābtu savu komandas biedru dzīvības. Apkaunots ciema iedzīvotāju un komandas biedru acīs, viņš izdarīja pašnāvību. Vēloties izvairīties no tēva pieļautās kļūdas, Kakashi uzskatīja, ka galvenais ir vienmēr pabeigt misiju un korekti sekot visām instrukcijām.

Vēlāk Kakashi skolotājs Minato Namikadze uzticēja viņam vadīt misiju, kas nopietni ietekmētu notiekošā kara gaitu par labu Konohai. Kad viņa komandas biedre Rin tika sagūstīta, Kakashi izvēlējās pabeigt misiju. Viņa otrs komandas biedrs Obito Uchiha nepiekrita viņa lēmumam, sakot, ka tie, kas pamet misiju ir nelieši, bet tie, kas pamet komandas biedrus ir vēl sliktāki par neliešiem, un viņa tēvs darīja pareizi, izvēloties glābt savus komandas biedrus. Obito vārdu iespaidots, viņš izlēma boties glābšanas misijā, kuras laikā tika savainota viņa labā acs. Atraduši Rin alā, viņus pārsteidza ienaidnieks, izraisot alas iegrūšanu, kā rezultātā tika sašķaidīta Obito labā ķermeņa puse. Mirstot viņš lika komandas biedriem doties tālāk un pabeigt misiju, pirms tam liekot Rin pārstādīt viņa Sharingan Kakashi bojātajā acs dobumā.