Kaskāžu kalni vai vienkārši Kaskāde ir kalnu grēda Ziemeļamerikas rietumu daļā. Bieži tiek dalīta atsevišķās mazākās grēdās: Augstās Kaskādes, Kanādas Kaskādes u.c. Kalnu grēda ir daļa no Klusā okeāna uguns gredzena. 12 kalni pēdējo 4000 gadu laikā izvirduši vismaz vienu reizi no kuriem visbiežāk — Senthelensa kalns. Mēneša laikā kalnos var tikt reģistrētas pat piecas zemestrīces. Pēdējie izvirdumi notikuši 2006., 1980., 1921. un 1914. gadā.
Beikera kalns (ASV, tuvu Kanādas robežai) - Augstākā virsotne Vašingtonas štata ziemeļu daļā. Bieži no vulkāna krātera paceļas tvaika stabs. Viena no sniegotākajām vietām uz zemes - 1999. gadā reģistrēts biezākais vienas sezonas sniegs.
Ledāju smaile (Vašingtonas štata ziemeļu daļa) - Vulkāns nav augsts. Grūti sasniedzama vieta.
Mazama kalns - Labāk zināms ar tā krāterezeru, kurš atrodas vulkāna kalderā. Veidojies pirms aptuveni 6900 gadiem, vulkānam sabrūkot katastrofiska izvirduma laikā.
Zāļu ezera vulkāns - Vairogvulkāns, kas ir Kaskāžu kalnu lielākais vulkāns pēc tilpuma.
Šasta kalns - 2. augstākā virsotne Kaskāžu kalnos, kura redzama pat Sakramento ielejā, kura atrodas 225 km attālumā.
Lasena smaile - Vulkāns, kurš atrodas vistālāk uz dienvidiem. Vulkāns, kurā ir visvieglāk uzkāpt. Tāpat kā Šasta kalns tas ir redzams no Sakramento ielejas, kura atrodas 193 kilometru attālumā no tās.
No kreisās uz labo - Bačelora kalns, Lauztā virsotne, Trīs māsas.