Pāriet uz saturu

LV portāls

Vikipēdijas lapa
LV portāls
LV portāls
Izdevējs Latvijas Vēstnesis (izdevējs)
Redaktors Edīte Brikmane
Dibināts 2007. gada janvāris
Valoda Latviešu
Valsts Latvija
Tīmekļa vietne www.lvportals.lv

LV portāls (lvportals.lv)[1] ir daļa no oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis"[2] uzturētās valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformas.

LV portāla moto ir "CILVĒKS. VALSTS. LIKUMS", un tā virsuzdevums ir stiprināt apziņu, ka Latvija esam mēs katrs un visi kopā.

LV portāla specializācija ir aktuāli, noderīgi un vienkārši skaidrojumi par likumdošanas procesu un tiesisko regulējumu, kā arī problēmraksti, viedokļi un intervijas par sabiedrībā nozīmīgiem notikumiem, Latvijas vērtībām un valsts attīstību.

Sadarbībā ar valsts pārvaldes un tiesu sistēmas speciālistiem, kā arī individuāli praktizējošiem juristiem LV portāla redakcija sagatavo atbildes uz iedzīvotāju iesūtītiem jautājumiem par personas tiesībām un pienākumiem konkrētās situācijās.

LV portālā vienkopus ir pieejama arī valsts iestāžu, institūciju, pašvaldību un nevalstisko organizāciju iesūtītā informācija.

Oficiālais izdevējs

[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

LV portālu uztur oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis", kas vienlaikus ir arī Latvijas Republikas oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis", žurnāla “Jurista Vārds” izdevējs un tiesību aktu vietnes Likumi.lv uzturētājs.

  1. lvportals.lv. «lvportals.lv». lvportals.lv (latviešu). Skatīts: 2018-04-26.
  2. «Latvijas Republikas oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"». Arhivēts no oriģināla, laiks: 2016. gada 4. jūnijā. Skatīts: 2016. gada 3. jūnijā.

Ārējās saites

[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]