Luv Is Rage

Vikipēdijas lapa
Luv Is Rage
Luv Is Rage
Miksteips no Lil Uzi Vert
Izdots 2015. gada 30. oktobrī
Žanrs Hiphops
Garums 60:25
Izdevējs
Producents Bobby Kritical · Chapo · Charlie Handsome · Charlie Heat · Orange Factory Music · DJ Plugg · Don Cannon · DP Beats · FKi 1st · FKi · Lex Luger · Maaly Raw · MP808 · Slade Da Monsta · Sonny Digital · TM88 · Treez Lowkey · V12 The Hitman · Xay Scott · Wheezy
Lil Uzi Vert hronoloģija
The Real Uzi
(2014)
Luv Is Rage
(2015)
Lil Uzi Vert vs. The World
(2016)

Luv Is Rage ir amerikāņu repera Lil Uzi Vert komerciālās debijas miksteips. To 2015. gada 30. oktobrī izdeva Generation Now un Atlantic Records. Miksteipā kā viesmākslinieki piedalās Young Thug. Tā turpinājums tika izdots 2017. gada 25. augustā.

Fons[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

2016. gada intervijā GlobalGrindTV, Lil Uzi Vert paskaidroja Luv Is Rage nosaukumu:

Tas notiek divos dažādos veidos. Es parasti saku tikai vienā virzienā, bet tas notiek abos virzienos. Tāpat kā 'Luv Is Rage' ir, piemēram, L-U-V: tas ir Lil Uzi Vert, un, piemēram, es esmu rokzvaigzne, es esmu nikns, tāpat kā viss, ko es daru, es trakoju. Un tas ir vairāk, piemēram, jūs zināt, ka dusmas ir, piemēram, tas nav tik labi, piemēram, niknums ir, piemēram, dumpīgs, patīk, un, piemēram, ar mīlestību, kā, jūs zināt, mīlestība ir laba. Patīk, bet arī mīlestība ir slikta. Tas ir šausmīgi. Un tas bija, piemēram, daudzas dziesmas ir nedaudz tumšākas, un, piemēram, jūs varat dzirdēt lietas, ko es saku — tādas lietas, piemēram, jā — es nezinu, es vienmēr esmu sliktā vietā, pat ja es esmu, piemēram, es nezinu, es esmu traks.

Straumēšanas pakalpojumos pieejamajā miksteipa versijā ir tikai 12 no 16 dziesmām, kas ir miksteipī, jo nav iekļautas dziesmas "Moist", "Queso", "Wit My Crew x 1987" un "Nuyork Nights at 21".

Miksteipā straumēšanas pakalpojumos piedalās Atlantas reperis Young Thug. Tomēr sākotnēji miksteipā bija iekļauts arī cits Pensilvānijas reperis Wiz Khalifa, kuru Lil Uzi Vert uzskata par vienu no viņu vadošajiem iedvesmotājiem.

Izlaišana un veicināšana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Miksteipa pirmā skaņdarba "Safe House" mūzikas video tika izlaists 2015. gada 10. novembrī kā WorldStarHipHop ekskluzīvs režisors Spike Jordan. 2020. gada jūlijā mūzikas video ir uzkrājis vairāk nekā 3 miljonus skatījumu.

Mūzikas videoklips dziesmai "Super Saiyan Trunks" tika izlaists 2015. gada 8. jūlijā. Mūzikas videoklipā ir iekļauti klipi no japāņu animācijas televīzijas seriāla Dragon Ball. 2020. gada jūlijā mūzikas video ir uzkrājis vairāk nekā 9 miljonus skatījumu. 2020. gada novembrī Lil Uzi Vert ķircināja Super Saiyan 2 pakalpojumā Twitter, kā arī atskaņoja īsu klipu ar līdzīgu ritmu, plūdumu un ievadu, kā arī līdzīgu sākuma līniju "Vai esat kādreiz nopelnījis 10 miljonus dolāru ar savu talantu?" pēc atklāšanas viņi savā nākamajā projektā pārskatīs vecākus mūzikas stilus.

Mūzikas videoklips dziesmai "All My Chains" tika izlaists 2016. gada 19. februārī. Mūzikas videoklipā piedalās Lil Uzi Vert Ziemeļfiladelfijā, kur viņš ir dzimis un audzis. 2020. gada jūlijā mūzikas video ir uzkrājis vairāk nekā 6 miljonus skatījumu.

Kritiskā uztveršana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Miksteips kopumā saņēma pozitīvas atsauksmes. Derils Robertsons no Vibe projektu nosauca par "solīdu". Roze Lila no HotNewHipHop nosauca miksteipa funkcijas par "kvalitāti". Kemets Augsts no XXL teica, ka miksteips "attēlo [viņu] neapstrādātākajā stāvoklī", un teica, ka projekts ir "piepildīts ar ātrām melodijām".

Dziesmu sarakts[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Luv Is Rage
# NosaukumsAutors Ilgums
1. Safe House  Lil Uzi Vert 3:55
2. Banned from TV  Lil Uzi Vert 2:57
3. Super Saiyan  Lil Uzi Vert 2:26
4. 7AM  Lil Uzi Vert 3:39
5. Yamborghini Dream (piedalās Young Thug)Lil Uzi Vert & Young Thug 3:47
6. Right Now  Lil Uzi Vert 3:47
7. Top  Lil Uzi Vert 3:56
8. All My Chains  Lil Uzi Vert 3:28
9. Belly  Lil Uzi Vert 3:37
10. Enemies  Lil Uzi Vert 4:08
11. Ballin  Lil Uzi Vert 4:37
12. Paradise  Lil Uzi Vert 2:52
Kopējais ilgums
33:52

{{Navbox|bodyclass=hlist Musical Artist|name=Lil Uzi Vert|title=Lil Uzi Vert|above=Diskogrāfija|background=solo_singer|group1=Studijas albumi|list1=* Luv Is Rage 2 (2017)