Memoirs of an Imperfect Angel

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Memoirs of an Imperfect Angel
Memoirs of an Imperfect Angel
Meraijas Kerijas studijas albums
Izdots Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis 25.09.2008.
Ierakstīts 2009
Žanrs ritmblūzs, popmūzika
Izdevējs Island Def Jam
Producents Meraija Kerija un Entonijs "L.A." Rīdss (galvenie producenti), Džeimss "Big Jim" Raits, Braiens Maikls Kokss, Timbaland, Volters Afanasjevs, Kristofers "Tricky" Stjuarts, Džermeins Duprī, The-Dream
Meraijas Kerijas albumu hronoloģija
Mariahballads.gif
The Ballads
(2008)
Mariah memoirs.jpg
Memoirs of an Imperfect Angel
(2009)

Memoirs of an Imperfect Angel ir amerikāņu ritmblūza un popmūzikas dziedātājas Meraijas Kerijas divpadsmitais studijas albums, kas tika izdots 2009. gada 25. septembrī ASV.

Informācija par albumu[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Ierakstīšana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

2009. gada sākumā dziedātājs un dziesmu autors The-Dream apliecināja, ka viņš kopā ar Keriju ir sācis darbu pie viņas nākamā studijas albuma.

Es uzskatu, ka galvenais ir sarakstīt albumu, kas sevī ietver visus galvenos knifus no visiem hitiem, kas viņai ir bijuši. Viņa nevar paciest zaudējumu; viņai viss jāizdara perfekti. Tātad pamatā mēs mēģinām veidot labāko hitu albumu neizmantojot labākos hitus.

2009. gada martā Kerija savā Twitter profilā rakstīja, ka ir pabeigusi divas dziesmas, kuras sarakstījusi kopā ar Džeimsu ‘’Jim Big’’ Vraitu un Kristoferu ‘’Tricky’’ Stjuartu. Tajā pašā mēnesī Braiens Maikls Kokss un Džermains Duprī Twitter rakstīja, ka ir strādājuši ar Keriju pie dziesmas ar nosaukumu ‘’100 Percent’’. ‘’100 Percent’’ būs galvenā dziesma Kerijas filmai ‘’Precious’’. 2009. gada maijā Kerija savā Twitter bloga lapā rakstīja, ka ir strādājusi kopā ar Timbaland. The New York Post ziņoja, ka Kerija ir ierakstījusi kaverversiju Foreigner dziesmai "I Want to Know What Love Is" savam jaunajam albumam. 20. maijā Kerija Twitter apstiprināja, jaunā albuma nosaukumu, ‘’Memoirs of an Imperfect Angel’’. Tajā pašā dienā, L.A. Reids Island Def Jam Event laikā atskaņoja dziesmu no albuma, kuras nosaukums ir ‘’Hate U’’. Pēc MTV Italy ziņām, albums tiks izdots 18. septembrī. Kerija pati ļoti vēlas ierakstīt vēl vienu duetu ar Vitniju Hjūstoni, sakot ‘’Man tas ļoti patiktu’’. 2009. gada jūnijā Valters Afanasjevs savā Twitter lapā rakstīja, ka kopā ar Keriju pēc astoņu gadu nesadarbošanās ir studijā, strādājot pie jaunā albuma.

Singli[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

9. jūnijā Kerija savā Twitter lapā apstiprināja, ka pirmo singlu no viņas jaunā albuma sauc "Obsessed", un tas radiostacijām tiks izdots nākamajā otrdienā, 16. jūnijā. Twitter Kerija rakstīja "Pirmo singlu no mana jaunā albuma — "Memoirs of an Imperfect Angel" sauc "Obsessed" un tas būs dzirdams radio nākamajā otrdienā. Pilnīgi nopietni runājot, tā ir viena no manām vismīļākajām dziesmām. Es mīlu visu albumu un esmu pilnīgi iegrimusi tajā. Nespēju sagaidīt, kad jūs visi to dzirdēsiet."

Dziesmu saraksts[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

CD 1[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

 1. "Betcha Gon' Know (The Prologue)" — 4:00
 2. "Obsessed" — 4:05
 3. "H.A.T.E.U" — 4:28
 4. "Candy Bling" — 4:03
 5. "Ribbon" — 4:21
 6. "'Inseparable" — 3:34
 7. "Standing O" — 4:00
 8. "It's a Wrap" — 3:59
 9. "Up Out My Face" — 3:41
 10. "Up Out My Face (The Reprise)" — 0:51
 11. "More Than Just Friends" — 3:37
 12. "The Impossible" — 4:01
 13. "The Impossible (The Reprise)" — 2:26
 14. "Angel (The Prelude)" — 1:04
 15. "Angels Cry" — 4:02
 16. "Languishing (The Interlude)" — 2:34
 17. "I Want to Know What Love Is" — 3:27

CD 2[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

 1. "Obsessed (Cahill Radio Mix)" — 3:18
 2. "Obsessed (Seamus Haji & Paul Emanuel Radio Edit)" — 3:10
 3. "Obsessed (Jump Smokers Radio Edit)" — 3:18
 4. "Obsessed (Friscia & Lamboy Radio Mix)" — 4:09