Need for Speed: Carbon

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Need For Speed: Carbon
Need For Speed: Carbon
Izstrādātājs EA Black Box
Izdevēji Electronic Arts
Sērija Need For Speed
Izdots Valsts karogs: Eiropas Savienība 2006. gada 8. decembrī
Žanrs braukšanas
Režīmi vienspēlētāja, daudzspēlētāju
Reitingi PEGI 12+
Platformas PC, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PlayStation 2, Xbox, GameCube, PlayStation Portable, Game Boy Advance, Nintendo DS
Datu nesējs CD, DVD, Blu-ray, Wii optiskais disks, GCN spēļu disks, GBA kārtridžs, NDS spēļu karte
Sistēmas prasības
  • PC: CPU: 1.7 GHz
  • Windows:2000, XP
  • RAM: 512 MB
  • 5.3 GB brīva vieta uz cietā diska
  • grafikas karte: 64 MB

Need For Speed: Carbon ir braukšanas spēle, kuru izdeva Electronic Arts 2006. gada 31. oktobrī. Spēle iznāca uz PC, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PlayStation 2, Xbox, GameCube, PlayStation Portable, Game Boy Advance un Nintendo DS. Tā ir cetrpadsmitā spēle Need For Speed sērijā. Priekštecis šai spēlei ir Need For Speed: Most Wanted un pēctecis ir Need For Speed: Pro Street. PSP, NDS un GBA spēles versija tika nosauktas par Need For Speed: Carbon Own The City. 2007 .gada augustā spēle iznāca arī uz Mac OS X.

Sacensību tipi[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Spēlē ir desmit dažādi sacensību veidi - sprints, apļa sacensības, drifts, kontrolpunktu, sacensību kari, kanjona duēlis, kanjona drifts, kanjona kontrolpunkts, un ātrumaslazds. Daži sacensību tipi ir pieejami tikai caur spēles challenge series.

Liela daļa carbon sacensību notiek caur kanjoniem, uz kuriem ir balstīta spēles tēma. Spēlētājam jāsacenšas ar citiem braucējiem, jādrifto cauri kanjoniem, jeb pat jāsacenšas ar Palmotsitijas nelegālo sacensību labākajiem braucējiem.

Mašīnas[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Spēlētājs var izvēlēties daudzas licencētas mašīnas no trim klasēm: "Tuner", "Muscle" un "Exotic". Katrai klasei ir sava stiprā un vājā puse.

  • "Tuner" mašīnām vislabākā ir vadība. Tām ir diezgan laba ātruma uzņemšana, tomēr mazs maksimālais ātrums. Lielākā daļa šīs klases auto ir no Japānas vai Eiropas.
  • "Exotic" mašīnām liels maksimālais ātrums, kā arī laba vadība un ātruma uzņemšana. Lielākā daļa klases auto ir no Eiropas.
  • "Muscle" mašīnu stiprākais punkts ir ātrums un tā uzņemšana, tomēr no vadība ir slikta. Lielākā daļa mašīnu šajā klasē ir no ASV.

Spēles oficiālajā mājaslapā ir minēts, ka spēlē ir 56 mašīnas, no kurām trīs ir speciāli policijas auto.

Pilsētas atrašanās vieta[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Spēle notiek izdomātā pilsētā Palmontsitija. "Eternity Pass" kanjona trasē var redzēt visu Palmontsitiju, kā arī dažas pilsētas no citām sērijas spēlēm. Palmontā ir trīs galvenie kanjoni - Austrumu, Rietumu un Karbona kanjoni. Karbona kanjona apkārtnē ir daudz upes un ezeri. Spēles sākumā Palmonta ir sadalīta četrās daļas, katra daļa pieder vienai lielai braucēju komandai. Bet tad, kad ir pabeigta karjera, spēlētājam pieder visa pilsēta.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]