Opa Muurikka

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Opa Muurikka Oy
Priekštecis U-cont
Dibināts 2000. gads
Galvenais birojs Mikeli, Karogs: Somija Somija
Produkti ēdiena gatavošanas un galda piederumi
Darbinieki ~30
Mātes uzņēmums Pisla Group, Karogs: Somija Somija
Mājaslapa opamuurikka.fi

Opa Muurikka Oy ir Somijas uzņēmums, kas ražo un izplata virtuves piederumus. Dibināts 2000. gadā. Ietilpst uzņēmumu grupā Pisla Group.

Opa Muurikka galvenais birojs un ražotne atrodas Mikeli. Produkcija tiek izplatīta gan Somijā, gan citās valstīs. Uzņēmumā strādā 30 darbinieki un apgrozījums gadā ir aptuveni 7,5 miljoni EUR.

Vēsture[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

1980. gadu sākumā uzņēmums U-cont, kas veica dažādus iekārtu remontdarbus un ražoja degvielas tvertnes, no tērauda plākšņu pārpalikumiem tvertņu ražošanas procesā sāka izgatavot pannas. Tās tirgoja ar zīmolu Muurikka.

2000. gadā ēdiena gatavošanas un galda piederumu operācijas ar zīmolu Muurikka tika atdalītas no U-Cont, un kā atsevišķs uzņēmums Muurikka Team Oy tika dibināts 15. maijā.

2006. gadā tika pievienots virtuves produktu ražotājs Opa, kas dibināts 1926. gadā. 2006. gada 8. septembrī Muurikka Team Oy tika pārdēvēts par Opa Muurikka Oy.

2015. gadā par Opa Muurikka Oy īpašnieku kļuva Somijas uzņēmumu grupa Pisla Group.

Produkti[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pannas[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Muurikka oriģinālā panna 48 cm

Muurikka ražo dažāda veida metāla pannas: auksti velmētas tērauda pannas, karsti velmētas pannas un čuguna pannas. Pieejamie pannu tipi: paella, WOK, grila, burgera / pankūku un Muurikka oriģinālā panna.

Tundra grils[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Tundra grils BBQ, augstais

1993. gadā tika izlaists pirmais Tundra grils. Tundra grils sākotnēji ir radies Lapzemē; ideja par Tundra grilu radās, apvienojot ugunskura vietu un vietu ēdiena gatavošanai. Tundra grils tiek izplatīts ar Muurikka zīmolu..

Elektriskā kūpinātava[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Muurikka elektriskā kūpinātava W1100

Elektriskās kūpinātavas 1999. gadā sāka ražot Opa. Pēc uzņēmumu apvienošanās tika izlaistas modernizētas elektriskās kūpinātavas.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]