Pēdējais zvērests

Vikipēdijas lapa
"Pēdējais zvērests"
"Šerloks" sērija
"Pēdējais zvērests"
Sērijas nr. 3
3
Režisors Niks Harans
Scenārists Stīvens Mofats
Pirmā pārraide 2014. gada 12. janvāris[1]
Ilgums 88 minūtes
Hronoloģija
Précédent Iepriekšējā
"Triju zīme"
Nākamā
"Baisā līgava"
Suivant
Sēriju uzskaitījums

"Pēdējais zvērests"[2] (angļu: His Last Vow) ir britu seriāla "Šerloks" trešās sezonas trešā, noslēdzošā sērija. Pirmoreiz tā tika pārraidīta BBC One televīzijas kanālā 2014. gada 12. janvārī, savukārt Latvijā tā tika translēta 2014. gada 23. februārī kanālā LTV1. Sērijas scenārija autors ir Stīvens Mofats. Tas ir balstīts uz stāstu The Adventure of Charles Augustus Milverton un The Man with the Twisted Lip motīviem.

Sižets[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Uzmanību! Turpmākajā tekstā var tikt atklātas nozīmīgas detaļas par televīzijas seriāla saturu!

Šerloks Holmss mēģina atgūt Čārlza Augusta Magnusena zagtas vēstules. Čārlzs zin personīgās vājības katram Rietumu pasaules ietekmīgam cilvēkam. Pēc tuvas nāves pieredzēšanas, kurā vainojama Mērija, Šerloks izbēg no slimnīcas un apmāna viņu pateikt Džonam par to, ka viņa Šerloku ir sašāvusi.

Vēlāk atklājas, ka Augusts nav saglabājis nevienu slepeno dokumentu, ar kuriem viņš draudēja visiem, bet viņš tos ir saglabājis savā fotogrāfiskajā atmiņā. Uzzinot, ka lielākās briesmas pasaulei sagādā nevis dokumenti, bet Magnusena zināšanas par tiem, Šerloks viņu nogalina.

Atsauces[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

  1. «We can also confirm that #Sherlock episode 2 will be shown on Sun 5th Jan and episode 3 on the 12th. #SherlockLives». BBC One Official Twitter Account. 2013. gada 29. novembris. Skatīts: 2013. gada 30. novembris.
  2. LTV anotācija

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]