Pokémon: Indigo League

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Pokémon: Indigo League
Pokémon - Season1 logo.png
Pokémon: Indigo League sezonas logo
Valsts Karogs: Japāna Japāna
Sēriju skaits 80 (ASV)
82 (Japāna)
Pārraide
Pārraidītājs TV Tokyo
Oriģinālā pārraide 1997. gada 1. aprīlis — 1999. gada 21. janvāris
Sezonu hronoloģija

← Iepriekšējā
Nākamā →
Pokémon: Adventures on the Orange Islands

Pokémon: Indigo League ir pirmā dublētā multiplikācijas seriāla "Pokemoni" sezona. Sezonas gaitā tiek sekots pokemonu trenerim Ešam Kečumam jeb vienkārši Ešam, viņa Pikačū un viņa draugiem Mistijai, Brokam — Kanto reģionā. Nākamā sezona ir Pokémon: Adventures on the Orange Islands.

Tēli[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sērijas[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Nr.
seriālā
Nr.
sezonā
Nosaukums Pirmā pārraide
11Pokémon, I Choose You!1997. gada 1. aprīlis
Ešs Kečums beidzot ir 10 gadus vecs, un var kļūt par pokemonu treneri. Dienā, kad Ešam paredzēts saņemt savu pirmo pokemonu, viņš aizguļas un ierodoties profesora Ouka laboratorijā, Ešs uzzina, ka piedāvātie pokemoni ir prom. Ešam nav izvēles, un viņam nākas ņemt nepaklausīgo Pikačū. Pikačū nevēlas iet iekšā pokebumbā, tādēļ Ešam nākas savu pokemonu vilkt pa ceļu. Pēc daudziem neveiksmīgiem mēģinājumiem sagūstīt kādu pokemonu, Ešs sviež akmeni un trāpa Spīrovs. Spīrovs kļūst nikns, un kopā ar baru sāk vaļāt Ešu un Pikačū.
22Pokémon Emergency!1997. gada 8. aprīlis
Ierodoties Viridiānā, Ešu aiztur policiste Dženija, kura jautā, kāpēc Ešs nēsā Pikačū ārpus pokebumbas. Pēc paskaidrošanas Dženija aizved Ešu uz Pokemonu centru, kur slimnīcas māsiņa Džoja, sāk ārstēt Pikačū. Pirms Pikačū ir atlabis, Ešu iztraucē Mistija un vēlas, lai Ešs atmaksā par sadragāto velosipēdu, taču pokemonu centrā iebrūk Raķešu komada, kura vēlas Eša Pikačū.
33Ash Catches a Pokémon1997. gada 15. aprīlis
Ešs, Mistija, Pikačū šķērso Virdiānas mežu. Ešs sagūsta savu pirmo pokemonu- Katerpiju un vēlāk Pidžeoto. Izrādās, ka Mistijai ir bail no vabolēm, un viņa bļauj katru reizi, kad Katerpijs tuvojas viņai. Tikmēr Raķešu komanda seko viņiem un ir gatava otrajam mēģinājumam sagūstīt Pikačū. Vai Ešs, Mistija un viņu pokemoni spēs uzveikt Raķešu komandu?
44Challenge of the Samurai1997. gada 22. aprīlis
Klīstot pa Virdiānas mežu Samurajs izaicina Ešu uz pokemonu cīņu. Pēc neilga laika viņiem uzbrūk spiets ar Bīdriliem un nozog Eša Metapod. Tomēr Ešs atgūst Metapodu, un tas pārvēršas skaistajā Baterfijā.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]