Portāla diskusija:Basketbols

Lapas saturs netiek atbalstīts citās valodās.
Vikipēdijas lapa

Gribu dot ieteikumu protāla veidošanā. Par apakšdaļu izvietošanu. Loģiskāk būtu visas likt zem "Portāls:Basketbols" nevis izmētāt pa daudziem direktorijiem. Piemēram, nevis "Veidne:Ziņas/Basketbols" bet gan "Portāls:Basketbols/Ziņas" un inklūdot nevis kā veidnes, bet kā apakšlapas. Tādējādi viss, kas saistīts ar šo portālu būs vienā vietā. Nez kāpēc portālu apakšdaļu izvietošanu sākuši tādā neloģiskā veidā, un visi taisa pēc šī parauga. Vari apskatīt, kā es savu Portāls:Kosmonautika esmu uztaisījis. Tas tik tā, ieteikums, bet dari, kā Tev tīk. --Dainis 10:28, 1 februārī, 2010 (UTC)

Paldies par ieteikumu. Nu jā, es savu ņēmu no citiem portāliem. Tava portāla kods bija kaut kāds murgs, man labāk patika standartizētie portāla kodi. Taču ņemšu vēra Tavu ieteikumu.--Edgars2oo7 (bla...blā/tfū) 10:31, 1 februārī, 2010 (UTC)
Ja kas nav skaidrs, jautā, palīdzēšu. --Dainis 10:38, 1 februārī, 2010 (UTC)
"Jaunākās ziņas" ir stipri novecojušas! Vairāk nekā gads pagājis un TTT Rīga vairs nav čempiones (būtu jau izlabojis, ja zinātu kā). Dukurs (diskusija) 14:45, 31 maijā, 2012 (UTC)
Tās vispār manuprāt ir 2010. gada ziņas :D Man jau bija doma aizvietot šo sadaļu ar kaut ko citu, jo vienkārši ziņu atjaunošanai nav laika, bet pagaidām nekas prātīgs nav ienācis prātā. --FRK (runas/darbi) 22:12, 31 maijā, 2012 (UTC)

Sāc diskusiju par Portāls:Basketbols

Sākt diskusiju