Rozā pantera

Vikipēdijas lapa
Rozā Pantera
Pinkpanther mp.jpg
Oriģinālais
nosaukums
The Pink Panther
Žanrs komēdija
Režisors Šons Levijs
Producents Roberts Saimonds
Scenārija autors
Galvenajās
lomās
Mūzika Kristofs Beks
Montāža
Studija Robert Simonds Productions
Izplatītājs
Ilgums 89 minūtes
Valsts ASV
Valoda angļu
Nākamā filma "Rozā pantera 2" (2009)
IMDb profils

"Rozā pantera" (The Pink Panther) ir 2006. gada filma par detektīvu - inspektoru Klūzo (Stīvs Mārtins), kurš izmeklē Francijas simbola - Rozā panteras dimanta zādzību un futbola zvaigznes Gluanta (Džeisons Steitems) slepkavību.

Sižets[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Kad futbola finālspēles laikā tiek nogalināts futbola superzvaigzne Gluants, Inspektors Čārlzs Dreifuss (Kevins Klains), kam nav veicies ar apbalvojumiem, uzaicina talkā inspektoru Klūzo, kurš nav īpaši gudrs, lai varētu norīkot viņam atrisināt slepkavības lietu, kas pēc Dreifusa domām Klūzo neizdosies, un viņš bez liekas uzmanības varētu apkaunot Klūzo, un iegūt Goda medaļu, ko viņš tik ļoti vēlas. Viņš uzsūta Klūzo palīgu Pontonu (Žans Reno), kas varētu Dreifusam pavēstīt visus sīkumus par Klūzo - kā viņš izmeklē, vārds sakot - visus iespējamos sīkumus. No sākuma Pontons pakļaujas Dreifusam, bet tad saprot, ka Klūzo ir daudz labāks detektīvs. Vēl Klūzo ir palīdze Nikola. Klūzo kopā ar viņu nonāk daudzās neveiklās situācijās, un beigās iemīlas viens otrā.

Izrādās, ka ir bijuši daudzi ienaidnieki - draudzene, popdīva Zania (Bejonse Noulza); Jurijs, treneris, kurš trenē (Henrijs Zernijs); un konkurents futbolists Bizu.

Aktieri[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]