The Walking Dead (spēle)

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
The Walking Dead
The Walking Dead Telltale Logo.png
Izstrādātājs Telltale Games
Izdevēji Telltale Games
Dizainers Džeiks Rodkins
Platformas PC, PlayStation 3, Xbox 360, Mac OS X, IOS
Izdots Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 un Mac OS X 2012. gada 25. aprīlī
Žanrs darbības spēle
Reitingi Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis ESRB: M (17+)

The Walking Dead ir epizodiska datorspēle, kas balstīta uz Roberta Kirkmena The Walking Dead komiksu sērijas, un izdota PC, PlayStation 3, Xbox 360, Mac OS X un IOS. Spēli izstrādāja un izdeva Telltale Games. Tika plānots spēli izdot 2011. gada pēdējos mēnešos, bet izstrādes procesa problēmu dēļ spēles izdošana tika atlikta uz 2012. gada sākumu. Spēle sastāvēs no piecām epizodēm, no kurām pirmā tika izdota 2012. gada 25. aprīlī visām platformām izņemot iOS versija.

Kirkmens teicis, ka atšķirība no tipiskas zombiju spēles, kā Left 4 Dead, tā vairāk tiks fokusēta uz varoņu rakstura īpašībām un emocijām, nevis pašu spēles darbību.

Spēlē sastopas piedzīvojumu spēles un darbības spēles sižets ar lomu spēles elementiem. Kā citās Telltale spēlēs, arī šajā spēlētājam būs jāizmanto pieejamie priekšmeti un apkārtne, bet atšķirībā no iepriekšējām spēlē, galvenajam varonim būs dots laiks lai paveiktu nepieciešamās darbības un darbības laikā spēlētājs var arī nomirt. Spēle tiek stāstīta no jauna galvenā varoņa Lī Everta saktu punkta, kurš arī ir vienīgais vadāmais tēls spēlē. Lī varēs kontaktēties ar citiem izdzīvojušajiem un viņa darbības ietekmēs spēles sižetu dažādos veidos (piemēram, būs brīdis, kad Lī būs jāizvēlas kuru cilvēku izglābt no miroņiem, tādēļ ļaujot citam personāžam mirt, līdz ar to daļa no spēles sižeta mainīsies, bet daļa paliks tāda, kāda ir).

Papildus spēlē arī parādās divi personāži no oriģinālā komiksa, tie ir Glenn un Hershall. Spēlētājam būs iespēja tos satikt pirms stāsta, kas tiek atainots komiksu sērijā.

Ārējās saites[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]