Vingrošana 2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search
Sporta vingrošana
2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs
Tokyo2020 ArtisticGymnastics.svg
Sporta vingrošana 2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs
Norises vietaAriake vingrošanas centrs
Norises laiks25. jūlijs — 8. augusts
Disciplīnu skaits14
Dalībnieki196 no 60 valstīm
«20162024»
Mākslas vingrošana
2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs
Tokyo2020 RythmicGymnastics.svg
Mākslas vingrošana 2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs
Norises vietaAriake vingrošanas centrs
Norises laiks7. — 8. augusts
Disciplīnu skaits2
Dalībnieki96 no 20 valstīm
«20162024»
Batuts
2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs
Tokyo2020 TrampolineGymnastics.svg
Batuts 2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs
Norises vietaAriake vingrošanas centrs
Norises laiks31. jūlijs — 1. augusts
Disciplīnu skaits2
Dalībnieki32 no 15 valstīm
«20162024»

Vingrošana 2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs Tokijā norisinājās no 25. jūlija līdz 8. augustam un tika aizvadītas trijās disciplīnās - sporta un mākslas vingrošanā, kā arī vingrojumi uz batuta.

Medaļnieki[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Sporta vingrošana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Disciplīna Zelts Sudrabs Bronza
Vīrieši, komandu daudzcīņa Russian Olympic Committee flag.svg KOK
Deniss Abļazins
Dāvids Beļavskis
Artūrs Dalalojans
Ņikita Nagornijs
Valsts karogs: Japāna Japāna
Daiki Hasimoto
Kadzuma Kaja
Takeru Kitadzono
Vataru Tanigava
Valsts karogs: Ķīna Ķīna
Liņs Čaopaņs
Suņs Veis
Sjao Žuotens
Dzou Dzjinjuaņs
Vīrieši, individuālā daudzcīņa Valsts karogs: Japāna Daiki Hasimoto Valsts karogs: Ķīna Ruotens Ksjao Russian Olympic Committee flag.svg Ņikita Nagornijs
Vīrieši, brīvās kustības Valsts karogs: Izraēla Artjoms Dolgopjats Valsts karogs: Spānija Reiderlijs Zapata Valsts karogs: Ķīna Sjao Žuotens
Vīrieši, vingrošanas stienis Valsts karogs: Japāna Daiki Hasimoto Valsts karogs: Horvātija Tins Srbičs Russian Olympic Committee flag.svg Ņikita Nagornijs
Vīrieši, līdztekas Valsts karogs: Ķīna Dzou Dzjinjuaņs Valsts karogs: Vācija Lūkass Dauzers Valsts karogs: Turcija Ferhats Aricans
Vīrieši, vingrošanas zirgs Valsts karogs: Apvienotā Karaliste Makss Vitloks Valsts karogs: Ķīnas Republika Lī Čikai Valsts karogs: Japāna Kadzuma Kaja
Vīrieši, vingrošanas riņķi Valsts karogs: Ķīna Liu Jans Valsts karogs: Ķīna Jou Hao Valsts karogs: Grieķija Elefteris Petrunis
Vīrieši, atbalsta lēciens Valsts karogs: Dienvidkoreja Jevans Šins Russian Olympic Committee flag.svg Deniss Abļazins Valsts karogs: Armēnija Artūrs Davtjans
Sievietes, komandu daudzcīņa Russian Olympic Committee flag.svg KOK
Lilija Ahaimova
Viktorija Ļistunova
Angelina Meļņikova
Vladislava Urazova
Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis ASV
Simona Bailsa
Džordana Čilesa
Sunisa Lī
Greisa Makkoluma
Valsts karogs: Apvienotā Karaliste Lielbritānija
Dženifera Gadirova
Džesika Gadirova
Alise Kinsela
Amēlija Morgana
Sievietes, individuālā daudzcīņa Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Sunisa Lī Valsts karogs: Brazīlija Rebeka Andrade Russian Olympic Committee flag.svg Angelina Meļņikova
Sievietes, baļķis Valsts karogs: Ķīna Guaņa Čeņčeņa Valsts karogs: Ķīna Tana Sjidzjina Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Simona Bailsa
Sievietes, brīvās kustības Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Džeida Kerija Valsts karogs: Itālija Vanesa Ferari Valsts karogs: Japāna Maja Murakami
Russian Olympic Committee flag.svg Angelina Meļņikova
Sievietes, vingrošanas stieņi Valsts karogs: Beļģija Nina Dervala Russian Olympic Committee flag.svg Anastasija Iļjankova Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Sunisa Lī
Sievietes, atbalsta lēciens Valsts karogs: Brazīlija Rebeka Andrade Valsts karogs: Amerikas Savienotās Valstis Mikaila Skinere Valsts karogs: Dienvidkoreja Sejoena Jeo

Mākslas vingrošana[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Disciplīna Zelts Sudrabs Bronza
Sievietes, komandas Valsts karogs: Bulgārija Bulgārija
Simona Djankova
Stefānija Kirjakova
Madlēna Radukanova
Laura Traeca
Ērika Zafirova
Russian Olympic Committee flag.svg KOK
Anastasija Bļizņuka
Anastasija Maksimova
Angelina Škatova
Anastasija Tatareva
Aļisa Tiščenko
Valsts karogs: Itālija Itālija
Martina Centofanti
Agnese Duranti
Alēsija Maurell
Daniela Mogurena
Martina Santandrea
Sievietes, individuāli Valsts karogs: Izraēla Linoja Ašrama Russian Olympic Committee flag.svg Dina Averina Valsts karogs: Baltkrievija Alīna Harnaško

Batuts[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Disciplīna Zelts Sudrabs Bronza
Vīrieši, individuāli Valsts karogs: Baltkrievija Ivans Ļitvinovičs Valsts karogs: Ķīna Duns Duns Valsts karogs: Jaunzēlande Dilans Šmits
Sievietes, individuāli Valsts karogs: Ķīna Sjujina Džu Valsts karogs: Ķīna Linlina Liu Valsts karogs: Apvienotā Karaliste Braionija Peidža