Dalībnieka diskusija:Antars59

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Ieteikums[labot pirmkodu]

--Papuass (diskusija) 2016. gada 1. februāris, plkst. 19.03 (EET)

Atkārtots ieteikums vairāk izmanot "Priekšskatījuma" pogu. --Papuass (diskusija) 2016. gada 12. decembris, plkst. 11.36 (EET)

Kartes[labot pirmkodu]

Godājamais Vikipēdijas dalībniek! Lūgums rakstos neievietot kartes, kas taisītas uz šo karšu pamata! Tur taču apakšā sarkans uz raiba skaidri rakstīts: "(c) Latvijas Ģeotelpiskās informācija aģentūra 2016". Šīs kartes tik un tā nāksies dzēst. Arī kustonīšu bildes diez vai ir tevis paša zīmētas. Izņem lūdzu pats, lai citiem nav jāmeklē. Paldies par sapratni! --Kikos (diskusija) 2016. gada 20. marts, plkst. 09.43 (EET)

Pirmkārt jāņem vērā, ka jebkuru šeit ievietoto materiālu ikviens cilvēks pēc tam ir tiesīgs izmantot arī komerciāliem mērķiem. Tas nozīmē, ka neko no šeit ievietotā nedrīkst uzskatīt par nekomerciāliem mērķiem radītu. Ko darīt? Viss jātaisa pašam. Ir pilna pasaule ar tiešām brīviem ģeotelpiskajiem datiem, uz kuru pamata var taisīt savas kartes. Ja citādāk ne - ņem aerofoto un zīmē pats. Otrkārt: Vikipēdijā ir tādi kā standarti - kādām jāizskatās kartēm, kādā stilā, ar kādiem apzīmējumiem. Pameklē Commons sadaļā "Kartogrāfija" - atradīsi daudz ko noderīgu, arī instrukcijas un pamācības. --Kikos (diskusija) 2016. gada 20. marts, plkst. 15.35 (EET)

Jāņem kā pamatne brīvā karte Open Street Map. Protams, nebūs tik detalizēti, bet toties neviens nepiesiesies par autortiesībām. Turklāt pastāv iespēja pašam pievienot kartē trūkstošos objektus. Tāpat brīvas dzīvnieku bildes vai shematiskus zīmējumus var atrast tepat Vikikrātuvē, vajag tikai pameklēt un varbūt drusku pārveidot. Arguments par komerciāliem mērķiem mums neder, jo visam šeit esošajam jābūt brīvi izmantojamam, tai skaitā arī komerciālām vajadzībām. Izņēmums ir tikai godprātīga izmantošana, kur ietilpst arī minētie filmu treileri, bet šis nav tas gadījums, jo ir iespēja iztikt ar brīviem materiāliem. Veiksmi darbā! --ScAvenger (diskusija) 2016. gada 20. marts, plkst. 18.33 (EET)

Brīdinājums[labot pirmkodu]

Par atkārtotu autortiesību pārkāpumu. --Kikos (diskusija) 2016. gada 21. marts, plkst. 14.02 (EET)

Vikitikšanās 18. aprīlī[labot pirmkodu]

sveiki!

18. aprīlī Rīgā notiks Vikipēdijas tikšanās ar mērķi (citēju "pastrādāt pie vienota projekta, apmācīt jaunus dalībniekus, dalīties pieredzē un praktiskos sīkumos pieredzējušo dalībnieku vidū", protams, arī savstarpēji iepazīties klātienē. uz šo tikšanos īpaši aicinām pagājušā gada aktīvākos un labākos jaunos Vikipēdijas rakstītājus, kuru devums ir augstu vērtēts (šis saraksts). tas tādēļ, ka (citēju) "kad esi pastrādājis jau kādu laiku, izveidojis čupu rakstu - tieši tad sāk rasties ļoti daudz jautājumu".

vairāk informācijas un iespēja pieteikties uz šo pasākumu: šeit. ja rodas jautājumi: droši diskusiju lapā. --Biafra (diskusija) 2017. gada 14. aprīlis, plkst. 22.10 (EEST)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.48 (EEST)

Par Tartariju[labot pirmkodu]

Lūdzu neievietot materiālus, kas nav atrodami jebkādos zinātnskos avotos. --Feens (diskusija) 2018. gada 24. janvāris, plkst. 10.36 (EET)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (trešdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 15 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2018. gada 2. jūnijs, plkst. 16.36 (EEST)

Attēls:Lēvenstrauts.JPG[labot pirmkodu]

Hi! This file have no license. If you see this please add a license. --MGA73 (diskusija) 2020. gada 15. jūnijs, plkst. 18.48 (EEST)