Dalībnieka diskusija:Davis121

Vikipēdijas lapa
Jump to navigation Jump to search

Information icon4.svg Esi sveicināts(a) Vikipēdijā!


Iesākumā lūdzam iepazīties ar svarīgāko informāciju, kas jāzina, uzsākot darbu!

Pirms pirmā raksta izveides lūdzam izlasīt lapu Raksta izveidošana un apmeklēt rakstu vedni.


Sveiks(a), Davis121. Esi sveicināts(a) Vikipēdijā latviešu valodā.

Vikipēdija ir brīva enciklopēdija ar bezmaksas saturu, kuru var lasīt un rediģēt ikviens.


Diskusiju lapās lūgums parakstīties ar 4 tildēm (~~~~) vai rīku joslā nospiest pogu Vector toolbar signature button.png. Paldies.

-- Sveicējs (diskusija) 19:39, 14 martā, 2015 (EET)

Aicinājums[labot pirmkodu]

Sveiks! Lūdzu, izlasi palīdzību palīdzību par rakstu noformēšanu, kā arī par iekšējām saitēm. Tāpat arī, lūdzu, atceries, ka Vikipēdijā ir jāievēro latviešu valodas gramatiskās normas. Paldies!--Wikipēdijas Dīdžejs (diskusija | devums) 09:36, 22 martā, 2015 (EET)

Pievienojoties DJ EV teiktajam:

  • seriālu nosaukumus NEDRĪKST pašrocīgi tulkot ("Bruklina deviņi-deviņi", "Gandrīz cilvēks"), jāņem tāds nosaukums, ar kuru rādīts kādā no TV kanāliem latviski (tātad FOX, FOX Life neder). Ja nav zināms nosaukums latviski, jāatstāj oriģinālnosaukums
  • 99% gadījumu latviski NAV katrs vārds teikumā/nosaukumā jāsāk ar lielo burtu ("Klīvlenda Šovs"), nosaukumiem angliski gan parasti gandrīz viss jāsāk ar lielo burtu

--FRK (diskusija) 12:03, 25 martā, 2015 (EET)

Kā arī būtu vēlams ielūkoties Palīdzība:Stila rokasgrāmata, lai Jūsu ieguldījums būtu kvalitatīvāks. Paldies par sapratni! --AgrisR (diskusija) 13:32, 28 martā, 2015 (EET)

Visi turpmākie raksti, kas neatbildīs vispārējām pareizrakstības normām latviešu valodā, tiks dzēsti bez brīdinājuma; tāpat cits Jūsu devums, kas neatbildīs prasībām. Nu nevar tā rakstīt, kā ir pašlaik Boomerang rakstā. --FRK (diskusija) 23:17, 28 martā, 2015 (EET)

+ Atbalstu Gads pagājis, nekas nav mainījies. Dalībnieks acīmredzot nelasa savu diskusiju lapu, ja ignorē draudzīgos padomus un brīdinājumus. Šoreiz vēl palaboju. Nākamreiz tādas izmaiņas, kas rakstu padara sliktāku, atcelšu. Zuiks (diskusija) 2016. gada 14. augusts, plkst. 18.07 (EEST)


Par latviešu valodas gramatikas, stila un pareizrakstības neievērošanu, kā arī rakstu bojāšanu ar sliktu noformējumu. --AgrisR (diskusija) 21:14, 5 aprīlī, 2015 (EEST)

Atceries to, ka mēnešu nosaukumus teikuma vidū nesāk ar lielo burtu un pēc gadskaitļiem ir jāliek punkts. Apskati taču, ko citi cilvēki ir labojuši Tevis veidotajos rakstos. --FRK (diskusija) 2015. gada 16. decembris, plkst. 12.35 (EET)

Invitation[labot pirmkodu]

A gummi bear holding a sign that says "Thank you"
Thank you for using VisualEditor and sharing your ideas with the developers.

Hello, Davis121,

The Editing team is asking for your help with VisualEditor. I am contacting you because you may have tried to use VisualEditor before. Please tell them what they need to change to make VisualEditor work well for you. The team has a list of top-priority problems, but they also want to hear about small problems. These problems may make editing less fun, take too much of your time, or be as annoying as a paper cut. The Editing team wants to hear about and try to fix these small things, too. 

You can share your thoughts by clicking this link. You may respond to this quick, simple, anonymous survey in your own language. If you take the survey, then you agree your responses may be used in accordance with these terms. This survey is powered by Qualtrics and their use of your information is governed by their privacy policy.

More information (including a translateable list of the questions) is posted on wiki at mw:VisualEditor/Survey 2015. If you have questions, or prefer to respond on-wiki, then please leave a message on the survey's talk page.

Thank you, Whatamidoing (WMF) (talk) 21:12, 26 martā, 2015 (EET)

Brīdinājums[labot pirmkodu]

Par regulāru komentāru ignorēšanu. --FRK (diskusija) 2016. gada 11. jūnijs, plkst. 13.40 (EEST)

Filmu nosaukumi latviski[labot pirmkodu]

Vai šajā un iepriekšējā labojumā pievienotie filmu latviskie nosaukumi "Dēkaiņi", "Gamblla lieliskā pasaule", "Tīņi titāni, aiziet!" tiešām eksistē? Ja tulkojumu latviešu valodā vēl nav, pašrocīgi tulkot nedrīkst. Zuiks (diskusija) 2016. gada 30. augusts, plkst. 19.35 (EEST)

Vikitikšanās 18. aprīlī[labot pirmkodu]

sveiki!

18. aprīlī Rīgā notiks Vikipēdijas tikšanās ar mērķi (citēju "pastrādāt pie vienota projekta, apmācīt jaunus dalībniekus, dalīties pieredzē un praktiskos sīkumos pieredzējušo dalībnieku vidū", protams, arī savstarpēji iepazīties klātienē. uz šo tikšanos īpaši aicinām pagājušā gada aktīvākos un labākos jaunos Vikipēdijas rakstītājus, kuru devums ir augstu vērtēts (šis saraksts). tas tādēļ, ka (citēju) "kad esi pastrādājis jau kādu laiku, izveidojis čupu rakstu - tieši tad sāk rasties ļoti daudz jautājumu".

vairāk informācijas un iespēja pieteikties uz šo pasākumu: šeit. ja rodas jautājumi: droši diskusiju lapā. --Biafra (diskusija) 2017. gada 14. aprīlis, plkst. 22.12 (EEST)

Vikipēdijas darbnīca[labot pirmkodu]

Labdien!

6. jūnijā (otrdien) Vikipēdijas projektam latviešu valodā paliek 14 gadu. Lai to atzīmētu, aicinām visus, kas iepriekš darbojušies projektā, dienas laikā (00.00—24.00) uzrakstīt kādu jaunu rakstu. Vairāk informācijas atrodams iniciatīvas lapā. Tēma ir vēlama no vajadzīgo rakstu saraksta, bet derēs arī cita. Paldies arī par Tavu iepriekšējo ieguldījumu Vikipēdijas projektā! -- Edgars2007 (diskusija) 2017. gada 5. jūnijs, plkst. 18.49 (EEST)